SofLens Daily Disposable — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

SofLens Daily Disposable Rasti Geriausią Kainą

SofLens Daily Disposable kontaktiniai lęšiai - tai minkšti kontaktiniai lęšiai su asferinėmis optikomis. Pažangios asferinės optikos sukurtos tam, kad sustiprintų regėjimą esant net ir nepakankamam apšvietimui (pavyzdžiui, prieblandoje). Taip pat šie kontaktiniai lęšiai padeda periferiniam matymui. Soflens Daily Disposable vienadieniai (vienkartiniai) kontaktiniai lęšiai Comfort Moist technologijos dėka išlaiko drėgmę lęšio paviršiuje visą dieną, o jų aukščiausios kokybės pažangi asferinė optika užtikrina puikų regėjimą. Tai labai svarbu esant ypatingai prastoms apšvietimo sąlygoms.

„Bausch & Lomb“ - tai akių sveikatos priežiūros įmonė, besirūpinanti regos ir gyvenimo kokybės gerinimu, todėl nenuostabu, kad jai priklauso seniausi ir žinomiausi pasaulyje akių sveikatos priežiūros prekių ženklai. „Bausch & Lomb“ laikosi novatoriškumo, naujų medžiagų ir technologijų kūrimo principų, todėl nestebina, kad ši kompanija visiškai perprojektavo Soflens Daily Disposable kontaktinius lęšius. Nauja lęšių medžiaga leidžia apsaugoti akis nuo baltymų apnašų, tokiu būdu išlaikant švarų lęšių paviršių visą dieną. Dėl šios priežasties taip pat užtikrinamas ir ryškesnis bei kontrastingesnis regėjimas.

Trumpai apibrėžiant, pagrindiniai Soflens Daily Disposables kontaktinių lęšių privalumai yra šie: asferinio dizaino dėka lęšiai visą dieną užtikrina puikų regėjimą, ir ypač esant prieblandai; ComfortMoist technologija teikia nenuginčyjamą akių drėkinimą ir komfortą kad ir kur ištisą dieną bebūtumėte; sumažintas lęšio masės dizainas sukuria sklandų perėjimą nuo vidurio periferinių, iki periferinių regėjimo zonų; patogi ir draugiška vartotojui lęšių pakuotė leidžia juos patogiai laikyti ir naudoti. Galų gale, šių lęšių nereikia nei valyti, nei per naktį laikyti specialiuose konteineriuose, nei kaip nors kitaip ypatingai prižiūrėti; ryte juos įsidėkite, o vakare paprasčiausiai išmeskite.

Jei svarstote galimybę išbandyti Soflens Daily Disposables vienadienius lęšius vietoje Focus Dailies lęšių, skaitykite mūsų klientų atsiliepimus ir įvertinkite jų minusus!

Kiekviena dežutė turi 90 kasdienių vienadienių (vienkartinių) minkštų lęšių druskos tirpale.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:59.00 %
MedžiagaHilafilcon B
Medžiagos tipashidrogelis
Deguonies pralaidumas(Dk/t): 24
Nešiojimo laikasVienadieniai lęšiai

Atsiliepimai:

MENKAI PALYGINAMI SU FOCUS DAILIES

Nešiojau Focus Dailies lęšius netrumpą laiką. Nusprendžiau išbandyti šiuos Soflens Daily Disposables lęšius ir pažiūrėti, kaip jie gali būti sulyginami. Mano akims jie yra blogesni. Akys išsausėja labai greitai, komfortas yra menkas, juos galiu nešioti maksimum 4 - 5 valandas. Dirbu kompiuteriu ir manau, kad Focus Dailies yra man puikiai tinkami, tačiau negaliu šito pasakyti apie Soflens lęšius. Išliksiu ištikimas Focus Dailies lęšiams ateityje.

JOKIO SKIRTUMO

Aš perėjau prie šio varianto, kai ankstesnis baigėsi. Absoliučiai jokio skirtumo.

NEGALIU JŲ NEŠIOTI

Šie kasdieniai vienkartiniai lęšiai patys didžiausi ir laisvai iškrentantys lęšiai, kuriuos esu išbandęs – juos sudėtinga įsidėti, jie prilimpa prie piršto ir atsisako būti mano akyse. Įdedu juos, o jie per vieną minutę ar daugiau susiriečia ir įstringa akies paviršiuje. Taip nutinak kas kartą juos dėvint. Toks pats rezultatas su Johnson & Johnson 1 Day Acuvue (kartais, nedažnai), taigi gal tai mano akys pernelyg išrankios. Ciba Vision Daily ir Daily Aquacomfort Plus man yra veiksmingi, taigi manau naudokite tai , kas geriausiai tinka Jums.