Focus Daily Aquacomfort Plus — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Focus Daily Aquacomfort Plus Rasti Geriausią Kainą

Focus Daily Aquacomfort Plus - tai vienadieniai (vienkartiniai) kasdieniai kontaktiniai lęšiai, pasižymintys trigubo poveikio akių drėkinimo sistema, įtakojančia didesnį akių patogumą. Moksliniai tyrimai parodė, kad didžiausią nerimą kontaktinių lęšių nešiotojams vis dar kelia dienos pabaiga, kadangi ne retam akys išsausėja ir sudirgsta, kas sukelia didelį diskomforto jausmą. Šių nemalonių simptomų išvengsite, jei rinksitės Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktinius lęšius, kurie gaminami naudojant tuos pačius ingredientus, esančius dirbtinių ašarų, akių drėkinimo lašuose. Šis mišinys vadinamas PVA, ir jis papildytas dar dviejomis drėkinamosiomis medžiagomis, sukuriant trejopą drėkinamąjį poveikį.

Naujieji lyginamieji tyrimo duomenys, kurie buvo taikyti su Focus Daily Aquacomfort Plus ir Dailies Aquacomfort Plus kontaktiniais lęšiais parodė, kad keturi žmonės labiau teikia pirmenybę Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktiniams lęšiams dienos pabaigos komfortui užtikrinti. Be to, šiems kontaktiniams lęšiams yra teikiama pirmenybė dėl visą dieną garantuojamo regėjimo aiškumo ir paprastos jų priežiūros. Tiesą sakant, Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktiniai lęšiai nereikalauja jokios priežiūros, juos įsidėsite ryte ir išimsite vakare, o kitą dieną naudosite naują porą. Tai itin patogūs lęšiai, kuriems nereikalinga kasdienė priežiūra. Vienintelis dalykas, kurį derėtų atminti - prieš liečiant ar įsidedant kontaktinius lęšius, kruopščiai nusiplauti rankas ir jokiu būdu neliesti lęšių nešvariomis rankomis. Jei kontaktinis lęšis pažeistas, jo taip pat jokiu būdu negalima dėti į akį, todėl rekomenduojama vienu metu įsigyti daugiau vienadienių Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktinių lęšių porų.

Kokiais atvejais rekomenduojami Focus Daily Aquacomfort Plus lęšiai?

Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktinių lęšių sudėtyje yra: 69% vandens ir Nelfilcon A su trigubomis drėkinamosiomis medžiagomis, užtikrinančiomis akių drėkinimą visą dieną, tad šie lęšiai yra idealus pasirinkimas jautrias, išsausėti linkusias akis turintiems žmonėms. Jie taip pat labai rekomenduojami ir kontaktinių lęšių nešiotojams, kenčiantiems nuo alergijų, dirbantiems dulkėtose ar prirūkytose patalpose.

Pasirinkę Focus Daily Aquacomfort Plus kontaktinius lęšius, būsite garantuoti dėl tinkamo savo akių drėkinimo ir komforto ištisą dieną!

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.70
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:69.00 %
MedžiagaNetfilcon A
Medžiagos tipashidrogelis
Deguonies pralaidumas(Dk/t): 26
Nešiojimo laikasVienadieniai lęšiai

Atsiliepimai:

FANTASTIŠKI GERIAUSI LĘŠIAI

Tokie patogūs ir dieną, ir naktį. Mano akys sausos, tačiau neturiu problemų su šiais lęšiais.

JEIGU JŪS PAPRASTAI PERKATE NORMAL FOCUS DAILIES, ŠITIE YRA 10 KARTŲ GERESNI

Esu (buvau) Normal Focus Dailies vartotojas jau daugiau kaip 8 metai, ir negalėjau skųstis, tačiau situacija pasikeitė. Per paskutiniuosius porą mėnesių mano akys pasidarė sausesnės nei anskčiau, taip atsitinka kiekvieną kartą dėvint Normal Focus Dailies. Mano akys tampa raudonos ir tai sukelia niežėjimą, todėl galiu nešioti lęšius tik porą valandų, po to turiu juos išimti. Taip taip erzina, todėl nustojau juos nešioti ir perėjau prie akinių. Atlikau dalį kontaktinių lęšių nagrinėjimų, nusipirkau Focus Daily Aquacomfort Plus, jie yra 10 kartų geresni, nebėra niežėjimo sindromo kada juos nešioju, ir dienos pabaigoje jie tokie pat drėgni kaip ir dienos pradžioje. Tai atsiperka. Aš dirbu aplinkoje su oro kondicionieriumi - daug dulkių dalelyčių per 8 valandas. Tikiuosi, šis atsiliepimas padės.

PATOGU.

Aš galiu matyti geriau negu su Acuvue Advance 2 savaitiniais vienkartiniais lęšiais. Plius jie yra kur kas patogesni.