1-DAY ACUVUE MOIST — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

1 Day Acuvue Moist Rasti Geriausią Kainą

1-Day Acuvue Moist - tai vienadieniai (vienkartiniai) kontaktiniai lęšiai, pasižymintys tokiomis savybėmis kaip: plonumas, lankstumas ir minkštumas. Šie kontaktiniai lęšiai sukurti remiantis nauja technologija, kuri unikaliai sujungia 1-Day Acuvue medžiagą su papildomu, gausiai drėkinančiu komponentu per patentuotą įmontavimo procesą lęšyje. Šios technologijos dėka sukuriamas ilgalaikis glotnus kraštas lęšiuose, kas yra labai svarbu išsausėjusioms akims, siekiant jų nedirginti ir užtikrinti visapusišką komforto jausmą. Nešiodami 1-Day Acuvue Moist kontaktinius lęšius, jausitės gaiviai ir patogiai visą dieną, nuo pat pirmų nešiojimo minučių, net jei niekada iki šiol nesate nešioję kontaktinių lęšių.

1-Day Acuvue Moist kontaktiniai lęšiai turi UV filtrą, apsaugantį nuo ultravioletinių saulės spindulių ir 123 atvirkštinės pusės indikatorių, kuris padeda išlaikyti drėgnas ir gaivias akis iki pat dienos pabaigos. Skirtingai nei nešiojant 1-Day Acuvue Moist kontaktinius lęšius, naudojant daugumą kitų kontaktinių lęšių, komforto jausmas antroje dienos pusėje dažnai sumažėja ir jaučiamas sausumo jausmas akyse.

Keletas svarbių privalumų, kodėl verta rinktis 1-Day Acuvue Moist kontaktinius lęšius:

- šiais kontaktiniais lęšiais lengva ir patogu naudotis, net jei nesate kontaktinių lęšių nešioję iki pirmosios poros įsigijimo ir neturite lęšių nešiojimo patirties bei įgūdžių;
- dėl savo minkštumo ir lankstumo, 1-Day Acuvue Moist kontaktiniai lęšiai idealiai priglunda ir prisitaiko prie akies formos, taip užtikrindami visišką komforto jausmą;
- dėl plataus šių kontaktinių lęšių diapazono, juos galima individualiai pritaikyti praktiškai kiekvienam nešiotojui, atsižvelgus į regėjimo sutrikimus, dioptrijas ir pan.;
- kaip rodo 1-Day Acuvue Moist kontaktinių lęšių pavadinimas, jie skirti nešioti vieną dieną, tad juos panaudojus reikia išmesti ir sekančią dieną naudoti naują porą. Dažnas lęšių keitimas neleidžia ant jų susidaryti apnašoms, dėl to sumažinama akių infekcijos rizika ir užtikrinama puiki akių sveikata;
- nešiodami 1-Day Acuvue Moist kontaktinius lęšius, užtikrinsite ne tik ryškų ir aiškų regėjimą, bet ir apsaugosite jas nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių, kadangi jie turi UV filtrą.

Kiekvienoje dėžutėje yra 30 kasdienių vienkartinių kontaktinių lęšių druskos tirpale.

Prieinamumas: turime apie 100% lęšių.
Siuntimas: tą pačią dieną, jei užsakymas atliekamas iki 15 val.

Parametrai:

Atspalvis:Taip
Bazinė kreivė:8.50 9.00
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:58.00 %
Medžiaga:Etafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 25.5
Nešiojimo laikas:Vienadieniai lęšiai

Atsiliepimai:

GALIU NEŠIOTI ILGIAU NEGU ACUVUE NON-MOIST

Pakeičiau savo kontaktinius lęšius į 1-Day Acuvue Moist variantą, nes nešiojant kitus lęšius, jie vakarop įstringa mano akies obuolyje ar išlieka nestabilūs. Mano akys truputį parausta ir išsausėja. 1-Day Acuvue Moist kontaktinius lęšius galiu nešioti ilgiau, net iki nakties. Nepaisant aukštesnės kainos, labai juos rekomenduoju.

NUOSTABŪS MOIST DAILIES

Tiesiog fantastiški. Jie išsilaiko ilgą laiką nesukeldami sausumo pojūčio. Mano akys netampa raudonos po lęšių nešiojimo visą dieną. Nuostabu. Verta sumokėti daugiau.

GERIAUSI DAILIES, KURIUOS ESU IŠBANDŽIUSI

Aš myliu Acuvue Moist. Nebuvau Moist mėgėjas, kadangi jie man sukeldavo akių skausmą ir turėjau nuolat juos keisti, tačiau šie 1-Day Acuvue Moist kontaktiniai lęšiai tikrai turi ilgai trunkantį poveikį. Nors mano regėjimas nešiojant šiuos lęšius nėra visiškai geras, tai yra mano problema, nes turėčiau nešioti lęšius, skirtus astigmatizmo korekcijai, bet man šie yra patogesni. Be to, šie lęšiai vos juntami ir pastebimi akyse. Turbūt vienintelis trūkumas, kurį įžvelgiu - man juos kiek sunkiau įsidėti nei kitus lęšius.