Freshlook dimensions — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Freshlook dimensions Rasti Geriausią Kainą

Freshlook Dimensions spalvoti kontaktiniai lęšiai - tai akių spalvą paryškinantys mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai labiausiai tinka žmonėms, turintiems šviesios spalvos akis. Bespalvis kontaktinių lęšių plotas prie vyzdžio suteikia akims unikalų gilumą, o tamsesnis rainelės apvadas padidina akis ir suteikia joms natūralią išvaizdą. Lęšius galėsite rinktis iš nuostabių spalvų paletės ir paryškinsite savo akių natūralią turimą spalvą.

Freshlook Dimensions lęšiai dramatiškai nepakeis Jūsų esamos akių spalvos, pavyzdžiui, iš rudos spalvos akys tikrai nepataps mėlynos. Šie lęšiai tik išryškins spalvą ir suteiks akims didesnį gylį bei intensyvumą.

Kokio atspalvio akių norėtumėte šiandien?

Nors Freshlook Dimensions kontaktiniai lęšiai yra skirti nešioti mėnesį, Jūs neprivalote jų nešioti kiekvieną dieną. Tinkamai prižiūrimi ir laikomi tinkamomis sąlygomis jie mėnesį puikiai išsilaikys kontaktinių lęšių dėžutėje, tad juos galėsite vėl įsidėti į akis kada tik panorėję, praskaidrindami savo dieną nauja akių spalva.

Kam turėti vieną akių spalvą, jei yra daugiau Jums tinkančių spalvų?

Turint galimybę rinktis iš plataus Freshlook Dimensions gražių spalvų spektro, tiesiog būtų gėda turėti tik vienos spalvos kontaktinius lęšius. Kodėl nepasirinkus kelių Freshlook Dimensions spalvų kontaktinių lęšių, kad galėtumėte juos nešioti ir keisti pagal Jūsų nuotaiką, aprangą ar progą?

Ar galima nešioti spalvotus kontaktinius lęšius regėjimo sutrikimų neturintiems žmonėms?

Jei Jūs tiesiog norite pakeisti savo akių spalvą, ir neturite recepto akiniams ar kontaktiniams lęšiams, tai ne problema. Spalvoti Freshlook Dimensions kontaktiniai lęšiai tinka tiek regėjimo sutrikimų turintiems, tiek neturintiems žmonėms. Abiems akims pasirinkite 0.00 dioptrijų kontaktinius lęšius (žr, "nereceptiniai") ir galėsite džiaugtis intensyvesne akių spalva. Jei abejojate, ar Jūsų regėjimas yra geras, rekomenduojame prieš įsigyjant kontaktinius lęšius pasitikrinti akis pas akių priežiūros specialistą ir pasitarti, ar spalvoti lęšiai Jums tiks.

Nešiodami mėnesinius spalvotus kontaktinius lęšius tinkamai rūpinkitės jų priežiūra - nakčiai išsiimkite ir panardinkite į specialius konteinerius su lęšių priežiūrai skirtu tirpalu. Nedelsdami išsiimkite lęšius, jei akys parausta, ima gausiai ašaroti, išsausėja ir peršti. Visi šie simptomai gali signalizuoti rimtesnius akių susirgimus. Saugokite savo akis ir galėsite džiaugtis spalvotų kontaktinių lęšių pagalba sukurtu nauju įvaizdžiu!

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.5 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Phemfilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Deguonies pralaidumas:22Dk/t
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Turinys:2 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Ciba Vision
Spalva:Sea green(jūros žalumo), Caribbean aqua(Karibū jūros vandens),Pacific blue(vandenyno mėlyna)

Atsiliepimai:

Tikrai geri lęšiai

Tikrai geri lęšiai. Aš paprastai turiu problemų su patogia lęšių puse savo kasdieniniuose lęšiuose ir su šiais lęšiais nutiko tas pats, bet tai tikrai ne produkto problema.

PUIKŪS!

Šie lęšiai labai patogūs, idealiai tinkantys mano medaus žalumo akims. Aš tikrai juos pirksiu vėl :-) p.s: Labai greitas pristatymas ir lęšiai tvarkingai supakuoti. Aš nusipirkau juos Sea green atspalvio - jie tikrai atrodo labai natūraliai ir puikiai tinka mano lazdyno spalvos akims.

KAINA ATITINKA KOKYBĘ.

Aš įsigijau Pacific blue spalvos lęšius, bet jie pasirodo yra tamsiai mėlynos spalvos lęšiai ir ne tokie spindintys, kaip kad nuotraukose pavaizduoti. Bet jie vis tiek geri. Kai įsigyjau Sea Green atspalvio lęšius, buvau nustebinta, mano natūrali akių spalva yra šviesiai ruda, ir aš abejojau, ar jie man tiks, nes norėjau pakeisti akių spalvą tamsiai žalia, nors įprastai nešioju neryškius lęšius. Įsidėjau lęšį į dešinę akį ir jis puikiai prisitaikė, tačiau kai įdėjau ir į kairę akį, pajutau tartum mažaą akmenuką lęšyje. Išėmiau ir vėl įdėjau, bet niekas nepasikeitė. Truputį nemalonus jausmas, ir manau tie, kurie nešioja kontaktinius lęšius, supranta apie ką aš kalbu. Kaip bebūtų, spalva tikrai nepakartojama ir aš labai patenkinta savo nauja išvaizda.