Freshlook colors — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Freshlook colors Rasti Geriausią Kainą

Freshlook Colors spalvoti kontaktiniai lęšiai - tai nepermatomi lęšiai, kardinaliai keičiantys Jūsų natūralią akių spalvą. Jie suteiks akims intesyvią - gal net šokiruojančią spalvą. Šie lęšiai tinka tiek šviesioms, tiek tamsioms akims ir leidžia pasiekti norimų rezultatų. Patentuota technologija sukurta taip, kad trijų spalvų rainelės piešinys ant lęšio susilietų su akių spalva ir suteiktų natūralių akių efektą. Tamsesnis žiedas, esantis aplink rainelę, suteiks Jūsų žvilgsniui gilumo ir paslaptingumo.

Kitas Freshlook Colors spalvotų kontaktinių lęšių privalumas yra tas, kad jų vidinėje pusėje esantis „FL“ teisingos pusės indikatorius palengvina jų patogų įsidėjimą ir išėmimą.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.5 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Phemfilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Spalva:Blue(mėlyna), Green(žalia), Violet(violetinė), Misty gray(pilka)
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Turinys:2 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Ciba Vision

Ar Freshlook Colors spalvoti kontaktiniai lęšiai padarys mano rudas akis mėlynomis?

Tikrai taip. Šie kontaktiniai lęšiai mėlynas akis pakeis rudomis, žaliomis ar net violetinėmis - pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų. Žinoma, Jūs taip pat galite savo rudas akis paversti šviesiai rudomis ar suteikti joms subtilesnę išvaizdą. Šių lęšių pagalba tamsiaodis ar tamsiaakis lęšių nešiotojas gali lengvai savo akių spalvą pakeisti ryškia safyro mėlynumo spalva. Nors spalvos intensyvumas stiprus, su kontaktiniais lęšiais akys vis tiek atrodys natūraliai, nes šių lęšių gamyba yra unikali - lęšiai natūraliai atspindinti šviesą. Freshlook Colors spalvoti kontaktiniai lęšiai taip pat yra ir maži optiniai instrumentai, turintys tuos pačius griežtus procesus kaip ir kiti kasdieniniai kontaktiniai lęšiai.

Freshlook Colors spalvoti lęšiai - tai mėnesiniai lęšiai, kurie gali būti nešiojami ir retkarčiais, ar prailgintą laiką, tik svarbu juos tinkamai valyti ir prižiūrėti. Nešiojant kasdien, rekomenduojama juos keisti ne rečiau nei kas 30 dienų, antraip ant lęšių susikaupę apnašos gali suerzinti akis ir sukelti rimtesnius susirgimus. Laiku keisdami kontaktinius lęšius išsaugosite puikią savo akių sveikatą.

Jums nereikalingi regėjimą koreguojantys lęšiai?

Jei Jūs tiesiog norite pakeisti savo akių spalvą ir neturite recepto akiniams ar kontaktiniams lęšiams, tai ne problema. Jei regėjimo korekcija Jums nebūtina, lęšių stiprumą nurodykite 0.00 ir pasirinkite abi akys "be recepto". Tačiau, prieš įsigyjant spalvotus kontaktinius lęšius (kaip ir įprastus kontaktinius lęšius), rekomenduojame pasitikrinti akis pas akių priežiūros specialistą.

Atsiliepimai:

Nuostabios, natūraliai atrodančios spalvos.

Aš nešioju šiuos lęšius jau metų metus ir paprastai renkuosi safyro mėlyną spalvą, Jie mano akims turi geriausią poveikį ir nuostabiai, natūraliai atrodo. Visada susilaukiu daug komplimentų. Komfortas ir individualus stilius tikrai verti pinigų.

Žali kontaktiniai lęšiai man puikiai tinka!

Mano natūrali akių spalva vidutiniškai ruda. Įsidėjęs žalios spalvos Freshlook lęšius atrodau labai natūraliai, nes mano oda natūraliai tamsesnio atspalvio, todėl dauguma žmonių galvoja, kad mano akys ne rudos, o žalios nuo prigimties. Labai rekomenduoju šiuos lęšius tamsesnio gymio žmonėms, nes jie tikrai atrodo stulbinančiai. Paminėsiu ir tai, kad man šie lęšiai labai patogūs, galiu juos neišsiimdamas nešioti net 9 valandas - akys nepavargsta, neašaroja ir lęšiai jų nedirgina. Šie lęšiai man puikiai tinka!

Idealūs tamsioms akims.

Mano akys tamsiai rudos, bet oda šviesi, todėl mano manymu, man labiau tinka žalios akys. Freshlook Colors žalius lęšius rekomenduoju visiems, kurie turi šviesią odą ir nori pasiekti pastebimų rezultatų, keisdami tamsią akių spalvą į žalią ar mėlyną. Išbandžiau Acuvues Opaques, bet jie toli gražu neprilygsta Freshlook Colors. Jie ne tokie patogūs ir daugelis žmonių pastebi, kad nešioju spalvotus kontaktinius lęšius. Vienintelis minusas, po 5-6 valandų nešiojimo, mano akys kiek išsausėja, bet tai turbūt dėl mano akių jautrumo. Todėl manau, kad tai geriausi lęšiai, kuriuos esu išbandęs.