Freshlook Colorblends — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Freshlook Colorblends Rasti Geriausią Kainą

Freshlook Colorblends - tai pažangių trijų spalvų technologijos mišiniai viename lęšyje. Šie spalvoti mėnesiniai „trys viename“ Freshlook Colorblends kontaktiniai lęšiai sukuria patį natūraliausią akies spalvos pasikeitimą ir sukuria subtilų, natūralų atspalvį. Kiekviena spalva atrodo ypatingai natūraliai, nes šie lęšiai pagaminti taip, kad suteiktų kuo tikroviškesnę akių išvaizdą su šviesiai rudu atspalviu aplink vyzdį. Natūraliai atrodo ir medžio anglies atspalvio modeliai.

Freshlook Colorblends spalvoti kontaktiniai lęšiai yra plataus spalvų pasirinkimo: mėlynos, medaus, žalios, pilkos, turkio, šviesiai rudos, ametisto ir safyro splavos. Naujausi Freshlook Colorblends spalvotų kontaktinių lęšių modeliai - sidabro pilkumo, žvilgančiai mėlynos ir brangakmenio žalumos spalvų. Norėdami pakeisti savo akių spalvą ir įvaizdį, tikrai išsirinksite Jums tinkančios ir patinkančios spalvos kontaktinius lęšius. Jei regėjimo korekcija Jums nėra būtina, tik norite akims suteikti gyvybingumo ar žaismingumo, užsisakant, lęšių stiprumą reikėtų nurodyti 0.00. Spalvotus, kaip ir paprastus kontaktinius lęšius reikia nakčiai išsiimti ir patalpinti į kontaktinių lęšių priežiūros tirpalą.

Freshlook Colorblends lęšiai pristatomi kaip vienas lęšis, Jums reikėtų užsisakyti porą lęšių abiems akims. Šie lęšiai skirti nešioti visą mėnesį arba 30 kartų ilgesniam periodui. Jie gali būti skirti ir nešiojimui retkarčiais, jeigu jie tinkamai valomi ir prižiūrimi.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.5 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Phemfilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Spalva:Amethyst(ametistų),Brown(ruda), Gemstone green(brangakmenio žaluma), Green(žalia), Honey(medaus), Misty gray(pilka), Pure hazel(šviesiai ruda), Sterling gray(sidabro pilkumas), True sapphire(safyrų), Turquoise(turkio), Blue(mėlyna)

Dėmesio! Visos spalvos, kurios parodytos ant pakuotės yra apytikrės ir įsidėjus į akis jos gali atrodyti kiek kitaip. Galutinis rezultatas - Jūsų akių spalva su spalvotais kontaktiniais lęšiais priklauso nuo to, kokia yra natūrali Jūsų akių spalva.

Ar jau įsigijote kontaktinių lęšių tirpalą Jūsų lęšių priežiūrai?

Mes Jums galime pasiūlyti platų lęšių priežiūros tirpalų asortimentą. Taip pat siūlome įsigyti nuo minkštų lęšių drėkinimo lašiukų akių sausumui sumažinti iki patogių tirpalo pakuočių skrydžiams, kurios puikiai pravers atostogaujant.

Patarimas: Nenešiokite spalvotų kontaktinių lęšių ilgiau nei nurodyta gamintojo, antraip galite pakenkti savo akių sveikatai. Jei įsidėję spalvotus lęšius jaučiate nepradingstantį diskomfortą akyse, matote šešėlius ar liejasi vaizdas, spalvotų lęšių derėtų atsisakyti ir pasirinkti paprastus, nespalvotus kontaktinius lęšius.

Atsiliepimai:

AŠ ATRODAU KITAIP

Mano akys tamsiai tamsiai rudos, beveik juodos, bet aš esu anglė. Aš galvojau, kad spalvoti lęšiai neatrodys tinkamai mano akyse, tačiau jie atrodo fantastiškai. Aš nusipirkau šviesiai rudos spalvos lęšius ir jie atrodo taip natūraliai, mano vaikinas prašė manęs nupirkti safyro spalvos ir žalios, todėl kad jie atrodo tiesiog nuostabiai. Aš lyg devintame danguje. Vienas geras patarimas – įsidėkit lęšius prieš atlikdamos makiažą.

AŠ ATRODAU KITAP!!! 4 DALIS!!!

Aš nusipirkau juos medaus spalvos, labai gražu, gal truputėlį vaiduokliška? Kai sakau vaiduokliška, aš turiu omenyje ne spalvą, kurią dažnai matote žmonių akyse, ji būna kiek nenatūrali. Kalbu apie sakomus komplimentus tamsioms akims, kurie tikrai džiugina. Iš visų spalvų, kurias išbandžiau, mano verdiktas yra: natūraliausia, gražiausia ir labiausiai pastebima yra šviesiai ruda Freshlook Colorblends lęšių spalva. Gera, bet vos pastebima ant mano akių - medaus spalva. Ji tinka prie mano akių spalvos, labai įspūdinga, bet atrodo šiek tiek netikroviškai. Safyro spalva: netiko prie mano akių spalvos ir atrodo tikrai nenatūraliai. Nešiojau Freshlook Colorblends daugiau kaip 6 mėnesius ir neturėjau jokių problemų - jie gerai pastebimi, svarbu tik pasirinkti tinkamą spalvą.