FreshKon Sparklers — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

FreshKon Sparklers Rasti Geriausią Kainą

Freshkon Sparklers - tai spalvoti kontaktiniai lęšiai, tinkantys tiek tamsioms, tiek šviesioms akims. Jie idealiai pakeičia natūralią Jūsų akių spalvą ir suteikia joms spindintį atspalvį. Freshkon Sparklers turi tamsų lęšio kraštelio apvadą, kurio dėka Jūsų akys atrodys išraiškingesnės ir didesnės. Šie lęšiai gali visiškai pakeisti Jūsų natūralią akių spalvą, arba tik ją paryškinti, atgaivindami spalvą.

Freshkon Sparkles minkšti kontaktiniai lęšiai, sudėtyje turintys 45% methafilcono A ir 55% vandens, skirti dieniniam nešiojimui ir kas mėnesį turi būti keičiami naujais. Nenešiokite kontaktinių lęšių ilgiau nei trisdešimt dienų, nes galite sukelti akių infekciją, kuri dažnai baigiasi rimtesniais akių susirgimais ar išimtiniais atvejais net apakimu.

Galimos spalvos, iš kurių pasirinksite pageidaujamą: spindinti mėlyna (Glittering Blue), blizgi žalia (Gleaming Green), nuostabi ruda (Brilliant Brown), tviskanti pilka (Shimmering Grey).

Kiekvieno žmogaus akys, regėjimas ir gyvenimo būdo poreikiai skirtingi, todėl prieš įsigyjant kontaktinius lęšius, svarbu pasikonsultuoti su savo akių priežiūros specialistu, kuris padės/ parinks tinkamiausius kontaktinius lęšius Jūsų akims, kurie tenkins Jūsų gyvenimo ir regėjimo poreikius.

Užtikriname, kad mūsų interneto svetainėje Jums įsigijus Freshkon Sparkles kontaktinius lęšius, jie bus tokie patys, kokius Jums patarė Jūsų akių gydytojas, ar kokius Jūs anksčiau pirkote optikos salone. Galutinė akių spalva priklausys nuo to, kokios spalvos Jūsų natūralios akys, nes galutinis efektas priklauso nuo Jūsų akių ir kontaktinių lęšių sąveikos, nulemiančios išgaunamą akių spalvą.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Methafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Nešiojimo laikas:M4nesiniai lęšiai
Nešiojimo laikas:Brilliant Brown, Gleaming Green, Glittering Blue, Shimmering Grey

Pastaba: Spalvoti kontaktiniai lęšiai gali uždengti dalį Jūsų akių vyzdžių. Taip nutikti gali dėl to, kad kontaktiniai lęšiai turi dažų sluoksnį, pakeičiantį Jūsų akių spalvą. Dėl dalinai uždengtų vyzdžių gali sumažėti regėjimo laukas ar vaizdas būti neryškus. Jei nešiojant spalvotus lęšius regėjimas nepagerėja ir matomi šešėliai, patartina spalvotų lęšių nenešioti, rinktis įprastus kontaktinius lęšius. Prieš pradėdami naudoti kontaktinius lęšius, pasikonsultuokite su savo akių gydytoju, ar jie Jums tinkami ir ar neįtakos padidėjusio akių jautrumo ar regėjimo ryškumo sumažėjimo.

Atsiliepimai:

Su Freshkon Sparklers galiu džiaugtis išraiškingomis akimis

Pasirinkau Freshkon Sparklers pilkos spalvos kontaktinius lęšius ir rezultatas pribloškiantis - tokių išraiškingų akių dar niekada nesu turėjusi gyvenime: žvilgsnis gyvas, žaižaruojantis ir viliojantis. Pastebėjau, kad su šiais kontaktiniais lęšiais mano akys tapo didesnės - kaip tik tai, kokio rezultato ir norėjau.

Jokio diskomforto net po 12 val. nešiojimo

Neišsiėmusi nešiojau Freshkon Sparklers spalvotus lęšius daugiau nei dvylika valandų ir nepajutau jokio nepatogumo akyse, jos net neašarojo. Plati spalvų paletė leidžia man keisti išvaizdą vos ne kasdien, įsidedant vis kitos spalvos lęšius, atitinkančius mano nuotaiką ar derančius prie aprangos stiliaus.

Patogu įsidėti ir mėlyna spalva išgaunama net tamsiaakiams

Kiek išbandžiau spalvotų kontaktinių lęšių, daugelio jų diametras man per didelis, sunku lęšius įsidėti ir jaustis patogiai. Freshkon Sparklers spalvoti kontaktiniai lęšiai yra natūralaus 14,2 mm diametro - jie man puikiai tinka. Esu tamsiaakis ir dažniausiai sunku kontaktinių lęšių pagalba išgauti ryškią mėlyną spalvą, bet su šiais lęšiais mėlyna spalva ryškesnė ir rezultatais esu labiau patenkintas.