Expressions Colors — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Expressions Colors Rasti Geriausią Kainą

Expressions Colors - tai mėnesiniai vienkartiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai iš Cooper Vision, skirti natūralios akių spalvos pakeitimui. Pasirinkus šiuos kontaktinius lęšius nuo šiol Jūsų akys gali būti mėlynos arba žalios. Šie lęšiai buvo sukurti mėnesiniam nešiojimui, arba jei juos nešiojate tik retkarčiais, ilgesniam laikotarpiui, jeigu jie yra gerai valomi ir prižiūrimi.

Expressions Colors lęšiai yra keletos spalvų, kurios atrodo labai natūraliai - kaip Jūsų akių rainelės. Pastebėtina, kad visos pateiktos spalvos yra apytikslės ir Jūsų akyse gali atrodytikitaip, nes spalva labai priklauso nuo Jūsų natūralios akių spalvos.

Expressions Colors lęšiuose yra apie 55% vandens, leidžiančio akies paviršių apsaugoti nuo išsausėjimo, sukuriant joms apsauginį drėkinantį sluoksnį. Tai kasdieninio nešiojimo lęšiai, kuriuos rekomenduojama kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti į kontaktiniams lęšiams skirtus konteinerius su specialiu priežiūros tirpalu.

Pageidaujamą kontaktinių lęšių spalvą pasirinksite iš šių gamintojo siūlomų spalvų ir atspalvių: tamsiai mėlynos, mėlynos, tamsiai rudos, šviesiai rudos, vandens spalvos ir žalios spalvos.

Expressions Colors kontaktinių lęšių piešinį sudaro trys spalvos, jų pagalba gaunama tikros rainelės išvaizda, tad pasirinkę šiuos lęšius, nesukursite dirbtinų akių efekto, jos atrodys itin natūraliai. Expressions Colors lęšiai pagaminti iš Methafilcon A medžiagos, todėl yra ypatingai patogios formos, lengvai prisitaikančios prie akies. Nešiodami šiuos kontaktinius lęšius ne tik džiaugsitės pasikeitusia akių spalva, bet ir jausitės komfortabiliai.

Gamintojas CooperVision rekomenduoja prieš įsigyjant ar keičiant kontaktinius lęšius pasikonsultuoti su akių gydytoju tam, kad būtų galima išvengti arba bent jau sumažinti neatitikimo/atmetimo atvejų galimybes.

Pastaba: Expressions Colors lęšiai yra kosmetiniai kontaktiniai lęšiai. Šių lęšių nešiotojams ir akių gydytojams yra žinoma, kad jie sumažina regėjimo lauką, ko pasekoje, nešiojant ilgą laiką (nuo 6 - 9 valandų), akys turi tendenciją pavargti ir spalvoti lęšiai gali sukelti didesnį nepatogumą nei įprasti kontaktiniai lęšiai, skirti regėjimo koregavimui.

Įpakavimo dėžutėje rasite 6 mėnesinius vienkartinius spalvotus kontaktinius lęšius druskos tirplale.

Parametrai:

Atspalvis:Taip
Naudojimo nurodymai:Kasdieninio nešiojimo
Gamintojas:CooperVision
Bazinė kreivė:8.70
Diametras:14.4 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Metafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 25.5
Nešiojimo laikas:Vienadieniai lęšiai
Turinys:6 mėnesiniai vienkartiniai kontaktiniai lęšiai dėžutėje (druskos tirpale)
Spalvos:Aqua(šviesiai mėlyna), Blue(mėlyna), Brown(ruda), Dark blue(tamsiai mėlyna), Hazel(šviesiai ruda), Green(žalia), Grey

Atsiliepimai:

Žymiai patogesni nei kiti spalvoti kontaktiniai lęšiai

Išbandžiau Expressions Colors spalvotus kontaktinius lęšius ir jie yra žymiai geresni nei daugelis kitų. Nešioju mėlynus kontaktinius lęšius ir jie visiškai pakeičia mano rudą akių spalvą į mėlyną. Vienintelis trūkumas - jie nevisai tinka mano dešinei akiai, todėl akies centre truputį matyti natūrali akies spalva. Tačiau, dažnai girdžiu komplimentus, kad mano akys atrodo labai natūraliai.

Jie nuostabūs!

Nešioju Expressions Colors lęšius nuo 2008 metų gegužės ir tai apskritai mano pirmieji kontaktiniai lęšiai. Jie puikūs! Džiaugiuosi intensyvia ruda akių spalva. Vienintelis trūkumas - vaizdas kartais susilieja ir dešinė akis paprastai būna tamsesnės, ryškesnės spalvos nei kairė. Norėčiau, kad į rinką būtų įvestas platesnis spalvų pasirinkimas.

Natūraliausia spalva, į kurią pakeičiau akių spalvą

Expressions lęšiai - tai natūraliausių ir tikroviškiausių akių spalvų lęšiai, kuriuos esu išbandžiusi (o išbandžiau patikėkit, tikrai daug rūšių). Šie lęšiai žymiai patogesni nei Colorblends, ar kiti lęšiai.