Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai ir galimybė jų dėka pakeisti savo akių spalvą, pavyzdžiui, iš žydrų į rudas, jau seniai tapo nebe naujiena. Išskiriami dviejų tipų akių spalvą keičiantys kontaktiniai lęšiai: spalvoti kontaktiniai lęšiai, kurie ne tik keičia akių spalvą, bet ir koreguoja Jūsų regėjimą; ir kosmetiniai spalvoti kontaktiniai lęšiai, kurie skirti tik akių spalvos pakeitimui. Žemiau skaitykite lęšių aprašymus ir išsirinkite Jums tinkamiausią tipą.

KAIP IŠSIRINKTI SPALVOTUS KONTAKTINIUS LĘŠIUS?

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai būna neskaidrūs/ nepermatomi arba tonuoti (paryškinantys natūralią Jūsų akių spalvą). Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų akių spalvos. Jei natūrali Jūsų akių spalva yra, pavyzdžiui, ruda, tokiu atveju geriau rinktis nepermatomus spalvotus kontaktinius lęšius.

Tonuoti kontaktiniai lęšiai skirti paryškinti Jūsų natūralią akių spalvą, pavyzdžiui, mėlyna akių spalva įgauna sodresnę spalvą. Spalvotų kontaktinių lęšių rinkos lyderiai yra Freshlook, tačiau atsižvelgdami į Jūsų atsiliepimus mes išplėtėme spalvotų kontaktinių lęšių pasirinkimą. Atminkite: kiekvieno žmogaus natūrali akių spalva yra unikali ir dėl to lęšius įsidėjus į akis, spalva gali skirtis. Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų, bet esame tikri, kad rasite spalvą, kuri atspindės Jūsų nuotaiką. Spalvotus kontaktinius lęšius rekomenduojame rinktis, jei norite, kad Jūsų akių natūrali spalva taptų ryškesnė. Galimos spalvos: mėlyna, žalia, šviesiai ruda ir pilka.

Kosmetiniai kontaktiniai lęšiai

Kosmetiniai kontaktiniai lęšiai – tai spalvoti lęšiai, kurie išryškina natūralią Jūsų akių spalvą arba kardinaliai pakeičia jų išvaizdą. Šie lęšiai nėra skirti regėjimo koregavimui, jie tik keičia akių spalvą.

Crazy kontaktiniai lęšiai

Crazy lęšiai – tai lęšiai, skirti vakarėlių liūtams ar tiems, kurie nori pagyvinti savo kostiumo išvaizdą. Įsidėmėkite, kad šie lęšiai nekoreguoja Jūsų regėjimo. Renkantis spalvotus kontaktinius lęšius svarbu atminti, kad jiems taip pat reikalingas akių gydytojo išrašytas receptas. Spalvotų kontaktinių lęšių jokiu būdu nepirkite karnavalinių kostiumų parduotuvėse, tik optikos salone ar mūsų interneto svetainėje. Nekokybiški spalvoti kontaktiniai lęšiai gali pakenkti Jūsų akims – sukelti infekciją, uždegimus, o kraštutiniais atvejais net apakimą. Saugokite savo akis ir jų sveikatą!