Air Optix Aqua — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

AirOptix Aqua Rasti Geriausią Kainą

AirOptix Aqua kontaktiniai lęšiai - tai aukštos kokybės Ciba Vision multifokaliniai silikono-hidrogelio lęšiai, skirti visos dienos patogumui. Šie deguoniai pralaidūs mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema, leidžia lęšius nešioti net iki 6 parų be pertraukos, jų neišimant nakčiai.

Pagrindiniai AirOptix Aqua kontaktinių lęšių privalumai yra tie, kad jie ne tik užtikrina aukštą deguonies pralaidumą, bet tuo pačiu ir apsaugo nuo ragenos deguonies trūkumo simptomų bei galimų pasekmių - akių paraudimo, per didelio ašarojimo, perštėjimo ir diskomforto jausmo baigiantis dienai. Akys atrodo sveikai ir žvaliai.

AirOptix Aqua yra sukurti Jūsų akių komfortui ir sveikatai. Naujos "Aqua Moisture" technologijos dėka šie multifokaliniai kontaktiniai lęšiai suteikia ilgalaikį komfortą nešiojant lęšius kasdien ir neturi neigiamo poveikio Jūsų akims. Unikalus lęšio paviršius leidžia Jums jaustis komfortabiliai ir mėgautis geru, ryškiu regėjimu. AirOptix Aqua kontaktinius lęšius rekomenduojama keisti ne rečiau nei kas mėnesį, antraip dėl ant lęšių besikaupiančių apnašų padidėja akių infekcijos, uždegimų ir sunkesnių susirgimų rizika.

Pirkdami AirOptic Aqua multifokalinius kontaktinius lęšius mūsų interneto svetainėje, galite būti tikri, kad jie bus lygiai tokie patys, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikoje.

AirOptix Aqua trigubos sistemos nauda Jūsų akims:

- Nuolatinis akių drėkinimas, kurį sukuria unikali drėkinimo medžiaga, susijungianti su kontaktinių lęšių paviršiumi. Sukuriamas šilką primenantis glotnus sluoksnis, kuris padeda akies vokui slysti per lęšį.
- Nuolatinė priežiūra. Dėl patentuotos medžiagos lęšių dehidratacija yra minimali - jų sudėtyje yra net 33% vandens. Be to, deguonies pralaidumas yra 5 kartus didesnis nei įprastų mėnesinių hidrogelinių kontaktinių lęšių.
- Atsparumas. AirOptix Aqua kontaktiniai lęšiai turi itin glotnų paviršių su aukštesnės kokybės drėgmės sugeriamumu ir yra atsparesni apnašų susidarymui.

Kiekvienoje AirOptix Aqua kontaktinių lęšių dėžutėje yra 3 mėnesiniai vienkartiniai kontaktiniai lęšiai druskos tirpale. Lęšiai turi šviesiai mėlyną atspalvį, tad juos lengva ir patogu įsidėti bei išsiimti. Airoptix Aqua yra kasdieninio nešiojimo kontaktiniai lęšiai, kuriuos rekomenduojama kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti į lęšiams skirtą tirpalą. Keiskite kontaktinius lęšius ne rečiau nei kas mėnesį ir Jūsų akys bus sveikos!

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:33.00 %
Medžiaga:Lotrafilcon B
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 138
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai

Atsiliepimai:

Išbandžiau 6 gamintojų lęšius, bet šie geriausi.

Po daugelio metų pertraukos, vėl nusprendžiau nešioti kontaktinius lęšius. Mano akių gydytojas iš pradžių pasiūlė šiuos AirOptix Aqua multifokalinius lęšius, bet nebuvau patenkintas jų rezultatais, tad išbandžiau keletą kitų, o jei tiksliau, net 6 skirtingas rūšis. Vienas mano lęšis torinis, o kitas sfreinis, todėl kontaktinius lęšius sudėtinga pritaikyti. Vis tik nugalėjo AirOptix kontaktiniai lęšiai, nes jie pranašesni nei Acuvue, B&L, Cooper. Ar kiti lęšiai. AirOptix man patogiausi ir užtikrina ryškiausią regėjimą.

Labai nepatogūs, bet ryškus vaizdas.

Ilgą laiką naudojau taip pat Ciba Vision gamintojo multifokalinius Fresh Look kontaktinius lęšius ir juos dievinau. Deja, bet mano akių gydytoja susirūpino deguonies kiekiu, patenkančiu į mano akis ir patarė geriau nešioti AirOptix Aqua kontaktinius lęšius. Turiu pripažinti, negalėjau jų nešioti ilgiau nei 2 ar tris dienas. Šie lęšiai man kėlė galvos skausmą, o taip pat išsiėmus lęšius, jausdavau ir akių skausmą. Džiaugiuosi, kad kitiems pacientams jie patinka, bet aš ketinu grįžti prie Fresh Look torinių kontaktinių lęšių.

Labai patogūs!

Labiausia man patinka, kaip AirOptix lęšiai priglunda prie mano akių. Šie lęšiai turi platų diametrą - 14,2, dėl kurio jie tikrai gerai priglunda. Nešiojant šiuos kontaktinius lęšius, jie nepasislenka iš tos vietos, kurioje ir turi būti, todėl nesukelia man jokio diskomforto ir nedirgina ragenos. Tiesa, vaizdas kartais susilieja ir nėra itin ryškus, bet naudoju Optifree Express lęšių priežiūros skystį, kuris labai tinkamas šiems lęšiams. Kaip bebūtų, tai geri kontaktiniai lęšiai, nes dėl didelio pralaidumo deguoniui, jie užtikrina mano akių baltumą ir sveikatą.