Acuvue Oasys — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Acuvue Oasys Rasti Geriausią Kainą

Acuvue Oasys - tai tikras perversmas kontaktinių lęšių nešiotojams. Šių lęšių gamintojas - pasaulyje pirmaujanti "Johnson & Johnson" sveikatos priežiūros kompanija.

Acuvue Oasys kontaktiniai lęšiai atitinka natūralų Jūsų akių paviršių ir padeda akims išlikti drėgnoms bei žvalioms visą dieną. Jie suteikia neįtikėtiną komfortą net ir esant sudėtingoms sąlygoms, tokioms kaip dirbant oro kondicionieriumi kondicionuojamoje patalpoje, ilgą laiką praleidžiant prie kompiuterio ar skrendant lėktuvu.

Acuvue Oasys kontaktinių lęšių pagrindinės savybės ir privalumai yra šie:
- aukščiausio lygio apsauga, prieinama minkštųjų kontaktinių lęšių rinkoje – didesnė kaip 99% UV apsauga ir 95% UVA 1 apsauga;
- visą dieną drėkinamos akys;
- komforto jausmas, kurį užtikrina minkšta ir švelni kontaktinių lęšių medžiaga;
- patogumas naudoti - kiekvieną kartą lęšius įsidėsite teisingai;
- galimybė rinktis dvisavaitinius arba vienos savaitės Acuvue Oasys kontaktinius lęšius.

Kas turėtų nešioti ACUVUE ® OASYS ™ su HYDRACLEAR ™ Plus?

Acuvue Oasys dvisavaitinius minkštuosius kontaktinius lęšius rekomenduojama nešioti žmonėms, kurie nustojo nešioti ar patyrė nepatogumų dėl kontaktinių lęšių, sausinusių ar dirginusių akis. Taip pat šie lęšiai rekomenduojami žmonėms, kurie užsiima veikla, dėl kurios akys dažnai jaučiasi nemaloniai ar sudirgintai. Tai puikus pasirinkimas ir tiems, kurie nuolat naudoja dirbtinių ašarų lašus akių drėkinimui.

Pasirūpinkite tinkamu kontaktinių lęšių priežiūros skysčiu!

Ar jau nusipirkote Acuvue Oasys kontaktinių lęšių priežiūros tirpalą? Mes Jums galime pasiūlyti didelį tirpalų asortimentą – nuo minkštų lęšių drėkinimo lašų akių sausumui sumažinti iki patogių tirpalo pakuočių skrydžiams, kurios bus puikus pagalbininkas atostogaujant.

Aquvue Oasys yra kasdieninio nešiojimo kontaktiniai lęšiai, kuriuos rekomenduojame kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti jiems skirtame tirpale. Acuvue Oasys lęšius keiskite ne rečiau nei kas 2 savaites, antraip padidės akių susirgimų rizika. Laiku keisdami kontaktinius lęšius, užtikrinsite savo akių puikią sveikatą.

Kiekvienos Acuvue Oasys dėžutės sudėtyje yra 6, 1-2 savaičių vienkartiniai minkšti kontaktiniai lęšiai druskos tirpale su UV apsauga.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.40 8.80
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:38.00 %
Medžiaga:Senofilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 147
Nešiojimo laikas:Dvisavaitiniai lęšiai

Atsiliepimai:

PASITENKINIMAS NEŠIOJANT NAUJUS LĘŠIUS

Prabėgo bene 15 metų, kol atradau lęšius, kurių įsidėdamas į akis kiekvieną rytą ir išimdamas kiekvieną vakarą nepamesčiau. Šie lęšiai puikiai išlaiko drėgmę, todėl nereikia jaudintis, ar keliaudamas pasiėmiau pakankamai tirpalo.

NUOSTABŪS LĘŠIAI

Šitie lęšiai yra tokie patogūs, kad net nereikia jaudintis dėl to, kad juos reikia išimti nakčiai arba kad akys gali išsausėti, ypač kai nebūni namie ilgą laiką. Palaiko mano akis drėgnas netgi tada kai žiūriu į kompiuterio monitorių visą dieną darbe.

ILGAI TRUNKANTYS, BET MENKAS REGĖJIMAS

Aš irgi perėjau nuo Advance prie Oasys ir mano regėjimas toli gražu ne geriausias. Advance Oasys galėjau nešioti tik porą valandų per dieną. Turiu grįžti prie Advance neatidėliodamas, kad geriau matyčiau.