Acuvue Advance — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Acuvue Advance Rasti Geriausią Kainą

Acuvue Advance dvisavaitiniai minkštieji kontaktiniai lęšiai – tai perversmas lęšių gamybos industrijoje. Šie lęšiai pasaulinėje SILMO'2004 optikos parodoje Paryžiuje laimėjo aukso medalį.

Acuvue Advance dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai su unikalia vidine medžiaga Hydraclear, suteikia akims nepaprastai ilgai išliekantį komforto jausmą. Jie ploni, lankstūs ir minkšti it šilkas. Taip nuo pat naudojimo pradžios užtikrinamas lęšių patogumas, jų pralaidumas deguoniui ir išsaugomos sveikos akys.

Šiuos silikono-hidrogelio kontaktinius lęšius ypatingai rekomenduojama rinktis žmonėms, turintiems linkusias išsausėti akis. Acuvue Advance kontaktiniai lęšiai leidžia džiaugtis puikiu regėjimu, patogumu ir akių sveikata iki pat jų nešiojimo pabaigos, netgi esant nepalankioms sąlygoms, kadangi jie pasižymi ypatingai aukštu laidumu deguoniai.

Acuvue Advance kontaktiniai lęšiai turi UVA ir UVB filtrus, apsaugančius nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Be to, yra regimumo atspalviai bei 123 atvirkštinės pusės indikatorius, padedantis įsidėti kontaktinius lęšius greitai ir tinkamai.

Pagrindinės unikalios Acuvue Advance teigiamos savybės, kurias galima būtų išskirti: žema dehidratacija; minkšta ir lanksti medžiaga; aukščiausia UVA ir UVB apsauga; minimalios baltymų apnašos.

Acuvue Advance dvisavaitinius kontaktinius lęšius rekomenduojama rinktis žmonėms:
- nešiojantiems hidrogelinius lęšius;
- kenčiantiems nuo nuolatinio diskomforto nešiojant kitus kontaktinius lęšius, kadangi Acuvue Advance užtikrina aukščiausią komforto jausmą;
- pageidaujantiems kontaktinius lęšius nešioti dienos metu ar ilgiau (su jais galima miegoti iki 6 naktų);
- norintiems apsaugoti akis nuo ultravioletinių spindulių;
- norintiems daugiau drėgmės akims ir glotnumo, bei pralaidumo deguoniai;
- Dirbantiems dulkėtose, prirūkytose, kondicionuojamose patalpose ir dėl to jaučiantiems nuolatinį akių išsausėjimą;
- Daug dirbantiems kompiuteriu.

Svarbu atminti, kad Acuvue Advance kontaktiniai lęšiai privalo būti keičiami ne rečiau nei kas 2 savaites. Trumpindami dvisavaitinių kontaktinių lęšių keitimo intervalus, ženkliai sumažinsite regėjimo sutrikimų ir komplikacijų tikimybę.

Kiekvienos Acuvue Advance kontaktinių lęšių dežutės sudėtyje yra 6, 2 savaičių vienkartiniai (dieninio režimo) minkštieji kontaktiniai lęšiai druskos tirpale su ultravioletinių spindulių apsauga.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.30 8.70
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:47.00 %
Medžiaga:Galyfilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 86
Nešiojimo laikas:Dvisavaitiniai lęšiai

Atsiliepimai:

GERIAUSI LĘŠIAI, KURIUOS ESU IŠBANDĘS

Acuvue Advance man buvo atradimas! Su jais galiu miegoti net iki 6 naktų, man tai labai svarbu, nes ne visada turiu galimybę lęšius išsiimti. Nejaučiu jokio akių išsausėjimo, tai geriausi lęšiai mano akims.

DIEVINU ACUVUE ADVANCE.

Acuvue Advance lęšiai mano mylimiausi. Iš pradžių mano akių gydytojas pasiūlė man kito gamintojo kontaktinius lęšius, bet kadangi lęšius įsidedu 7 ryte ir išsiimu tik 7 valandą vakare, akys taip išsausėdavo ir imdavo skaudėti, kad nebegalėjau jų daugiau naudoti. Išbandžiau Acuvue Advance lęšius, ir rezultatai...Vau!

Akys drėkinamos ištisą dieną. Nuostabūs kontaktiniai lęšiai.

Kai pirmą kartą įsidėjau Acuvue Advance kontaktinius lęšius, pasijutau puikiai - jokio diskomforto. Diskomforto jausmas neatsirado ir po dienos nešiojimo, linkusios išsausėti akys išliko drėgnos. Šiuos lęšius taip paprasta įsidėti ir išimti, labai rekomenduoju!