Acuvue2 — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Acuvue2 Rasti Geriausią Kainą

"Johnson & Johnson" - tai viena iš labiausiai gerbiamų pasaulio sveikatos priežiūros kompanijų, o tuo pačiu ir pirmaujančių kontaktinių lęšių gamintojų. Šios kompanijos gaminami Acuvue2 kontaktiniai lęšiai nuo 1999 metų iki šių dienų yra populiarumo viršūnėje. Klausiate, kodėl? Atsakymas paprastas, "Johnson & Johnson" kompanija yra sukaupusi nemenką patirtį, tad žino, kokie turi būti geri kontaktiniai lęšiai.

Acuvue2 - tai dvisavaitiniai vienkartiniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono hidrogelio, kuris į Jūsų akis praleidžia iki 88% deguonies ir užtikrina, kad jos išliktų drėgnos visą dieną. Kuomet nejuntamas akių sausumas, jos nuolat drėkinamos - jaučiamas komforto jausmas, o tai labai svarbu, ypatingai dirbant visą dieną prie kompiuterio.

Šie dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai idealiai tinka jaunimui ir pirmą kartą kontaktinius lęšius nešiojantiems žmonėms. Praktika rodo, kad vieną kartą pabandę, dauguma žmonių toliau nešioja juos metų metus.

Acuvue2 kontaktiniai lęšiai garsėja savo patogumu. Juos labai lengva įsidėti, kadangi jie turi melsvą atspalvį, leidžiantį juos geriau matyti įsidedant ar išimant. Patogumas ir tame, kad Acuvue2 dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai turi "123" žymėjimą, kuris užtikrina, kad lęšius visuomet įsidėsite teisingai: jei lęšį laikysite neteisingai, skaičius "123" matysite atvirkščiai.

Acuvue2 kontaktiniai lęšiai taip pat suteikia neįkainojamą apsaugą nuo ultravioletinių saulės spindulių, jie blokuoja maždaug 88% UVA ir 99% UVB spindulių. Žinoma, ši apsauga dar nereiškia, kad Jūs galite iškeisti savo akinius nuo saulės į kontaktinius lęšius, šie lęšiai tik padeda sumažinti kenksmingų spindulių patekimą į Jūsų akis.

Acuvue2 kontaktinius lęšius rekomenduojame rinktis ir jei norite sumažinti savo išlaidas bei turėti sveikas akis. Ne paslaptis, kad pavyzdžiui, vienadieniams lęšiams per metus išleidžiama daugiau, tačiau juos nešiojant galime būti garantuoti dėl geresnės akių sveikatos. Dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai gali būti optimalus sprendimas tiek kainos, tiek akių sveikatos atžvilgiu, kadangi per šį naudojimo laiko tarpą nespėja ant kontaktinių lęšių prisikaupti daug apnašų ir regėjimas išlieka ryškus.

Jei ketinate pradėti nešioti dvisavaitinius kontaktinius lęšius ar juos jau nešiojate, bet nesate patenkintas rezultatais, pasitarkite su savo okulistu dėl Acuvue2 naudojimo. Okulistas Jums suteiks visą reikiamą informaciją bei patars, kaip tinkamai kontaktinius lęšius naudoti ir prižiūrėti, nepakenkiant akims.

Kiekvienoje dėžutėje yra 6 kontaktiniai lęšiai druskos tirpale. Jie gali būti kasdieniai arba prailginto nešiojimo iki 6 naktų.

Parametrai:

Lęšio tipas:Dvisavaitiniai vienkartiniai
Medžiagos:Etafilcon A
Vandens kiekis:58%
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 25.5
Skersmuo:14.0mm
Bazinė kreivė:8.3mm; 8.7mm
Stiprumas:+0.50D iki +8.00D | -12.00D iki -0.50D
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Taip
Naudojimo nurodymai:Kasdieniai arba prailginto nešiojimo iki 6 naktų
Turinys:6 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Johnson & Johnson

Atsiliepimai:

GERI VISAIS ATŽVILGIAIS.

Aš nešioju šiuos kontaktinius lęšius jau daugiau kaip 11 metų, Per šį laiką išbandžiau 4 skirtingas kontaktinių lęšių rūšis, ir vistiek grįžau prie šių. Acuvue2 dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai man geriausi dėl komforto, ryškaus vaizdo ir optimalios kainos.

Patogumas už prieinamą kainą.

Acuvue2 dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai man patys patogiausi. Dienos metu galima net pamiršti, kad apskritai juos nešiojate - jie puikiai išlaiko drėgmę. Be to, jų kaina labai palanki.

Puiki, išbandyta regėjimo koregavimo priemonė

Acuvue2 man ypatingai patogūs, legva perskaityti 123 skaičius ir tinkamai įsidėti lęšius. Akys neišsausėja ir nesujautrėja. Kaip teigia mano akių gydytojas: "Acuvue2 išbandyti ir patikimi".