Dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai — Kontaktinių Lęšių Kainų Palyginimas ir Atsiliepimai | InfoLesiai.LT

Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai

Dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai - tai puikus pasirinkimas, jei turite specialių regėjimo poreikių arba Jūsų nedomina kasdieniniai kontaktiniai lęšiai. Dvisavaitinius kontaktinius lęšius reikia pakeisti naujais kas dvi savaites. Priklausomai nuo gydytojo nurodymų, dvisavaitinius kontaktinius lęšius yra galimybė nešioti tiek dieną, tiek naktį. Šie lęšiai yra gaminami daugelio kompanijų gamyklose ir yra suprojektuoti taip, kad atitiktų įvairius vartotojų poreikius. Kaip ir visi kontaktiniai lęšiai, dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai turi savų privalumų ir savų trūkumų. Paminėsime keletą dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prieš įsigydami šiuos lęšius.

Visų pirma, dvisavaitiniai kontaktiniai lęšiai paprastai yra paskiriami nešioti astigmatikams arba turintiems regėjimo defektų/ ydų pacientams. Galima rinktis ir vienadienius regėjimo defektų/ ydų koregavimo kontaktinius lęšius, tačiau nešiojant kasdien jie kainuos brangiau. Dėl šios priežasties galimybė nešioti kasdieninius (vienadienius) kontaktinius lęšius yra neekonimiška. Tai skatina daugumą žmonių rinktis kontaktinius lęšius, kurie būtų nešiojami ilgesnį laikotarpį, o ne dažnai keičiami.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems patinka palikti lęšius akyse per naktį. Tai ypač svarbu kontaktinių lęšių nešiotojams, kurių regėjimas be kontaktinių lęšių yra neveiksnus. Dėl pakankamai trumpo nešiojimo laiko tarpo, ant dvisavaitinių kontaktinių lęšių nespėja susikaupti baltyminių ir kitų apnašų, todėl lęšius tinkamai prižiūrint, komfortas jaučiamas visą nešiojimo periodą, net jei neišsiimate lęšių ir naktį.

Kalbant apie prailginto, dviejų savaičių nešiojimo kontaktinių lęšių minusus, juos reikia išimti ir valyti, kad užkirsti kelią akių infekcijoms. Valymas bei dezinfekavimas būtinas ir tam, kad pašalinti ant kontaktinių lęšių nuolat besikaupiančius baltymų likučius, bloginančius regėjimą ir galinčius suerzinti akis.

Patarimas visiems kontaktinių lęšių nešiotojams: nesvarbu, kuriuos kontaktinius lęšius pasirinksite, ar vienadienius, ar dvisavaitinius, nenešiokite jų ilgiau nei nustatytą laiko tarpą, antraip padidinsite akių infekcijos ir susirgimų pavojų.

Tinkama kontaktinių lęšių priežiūra, naudojimas laikantis terminų ir asmeninė higiena - trys svarbiausi žingsniai, siekiant turėti sveikas akis ir džiaugtis ryškiu regėjimu!