Dujoms pralaidūs lęšiai paaugliams

Paaugliams dujoms pralaidūs kontaktiniai lęšiai gali būti geriausias pasirinkimas

Ar esate pagalvoję apie regėjimo korekcijos priemonių pasirinkimo galimybes? Tai, kokį regėjimo koregavimo būdą pasirinksite, gali turėti didelės įtakos Jūsų gyvenimo būdui.
Įvertinkite keletą priežasčių, kodėl būnant paaugliu patogu rinktis dujoms pralaidžius kontaktinius lęšius:

1. Kontaktiniai lęšiai leidžia gerai atrodyti.
Būti paaugliu – nelengva užduotis. Spaudimas mokykloje, namuose, vaikštant į pasimatymus ir bandant atrasti savo vietą gyvenime, kartais gali versti nuo visko bėgti ir užsisklęsti savyje. Jei nešiojate akinius ir nepatogiai su jais jaučiatės, galbūt taip yra dėl to, kad jie sukuria barjerą tarp Jūsų ir kitų žmonių akių. Kontaktiniai lęšiai leidžia natūraliau atrodyti, nes jie praktiškai nematomi akyse – tai gali padėti labiau užtikrintai jaustis.

2. Dujoms pralaidūs lęšiai – ryškesnis regėjimas.
Dujoms pralaidūs lęšiai puikiai išlaiko formą, jie būna savo vietoje net mirksint – vaizdas išlieka ryškus ir aiškus. Minkštieji lęšiai mirksint dažnai deformuojasi ir laikinai matomas išsiliejęs vaizdas; kai jie grįžta į reikiamą padėtį, akys priverstos iš naujo sufokusuoti vaizdą, o tai gali įtakoti akių nuovargį ir įtampą.
Dujoms pralaidūs lęšiai taip pat leidžia džiaugtis geru periferiniu matymu, skirtingai nei akiniai, kurie uždengia dalį regėjimo lauko.

3. Jie ilgaamžiai. 
Minkštuosius kontaktinius lęšius lengva suplėšyti, ypatingai jei juos įsidedate pirmąjį kartą gyvenime ir dar nesate įpratę prie šios procedūros. Dujoms pralaidūs kietieji kontaktiniai lęšiai gaminami iš tvirtesnės, ilgaamžiškesnės medžiagos, dėl to juos sunkiau sugadinti.

4. Juos lengva prižiūrėti.
Išsiėmus lęšius, juos tereikia nuvalyti ir panardinti į specialų konteinerį su lęšių priežiūros skysčiu nakčiai. Paprastai šie lęšiai nereikalauja jokios papildomos priežiūros, ar dažno keitimo (skirtingai nei minkštieji lęšiai).

5. Jie patogesni sportuojant. 
Dujoms pralaidūs kontaktiniai lęšiai ženkliai lenkia akinius, nes jie nerasoja, neslysta nosimi žemyn, o sportuojant nėra rizikos juos sudaužyti. Nešiojant lęšius, nėra trukdžių nešioti apsauginius akinius ar akinius nuo saulės. Galų gale, šie lęšiai užtikrina aštresnį regėjimą, kas labai svarbu žaidžiant komandinius žaidimus.

6. Prieinama kaina.
Dujoms pralaidūs kietieji kontaktiniai lęšiai yra žymiai ilgaamžiškesni nei minkštieji lęšiai, o be to, juos reikia keisti rečiau ir priežiūra atsieina mažiau.

7. Dujoms pralaidūs lęšiai – sveiki lęšiai. 
Dujoms pralaidūs kietieji kontaktiniai lęšiai atsparūs apnašų susidarymui, kurios gali sukelti akių infekciją. Naudojant minkštuosius lęšius, apnašos ir jų sukuriamas barjeras gali būti nuolatinė problema!
Dujoms pralaidūs lęšiai yra sveiki lęšiai ir dėl to, kad jie praleidžia didelį kiekį deguonies, kuris būtinas gerai akių sveikatai ir komfortui palaikyti.

8. Gali nereikėti nei akinių, nei dieninio nešiojimo lęšių. 
Kai kuriuos kietuosius dujoms pralaidžius lęšius galima naudoti tik nakties miego metu, o dieną nenaudoti visiškai jokių regėjimo koregavimo priemonių – regėjimas išliks ryškus. Šie lęšiai vadinami ortokeratologiniais lęšiais; jie performuoja rageną, ko pasekoje regėjimas pamažu atsistato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *