Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

SofLens 59 Rasti Geriausią Kainą

Soflens59 - tai hidrogeliniai mėnesiniai "Bausch & Lomb" gamintojo kontaktiniai lęšiai. "Bausch & Lomb" yra vienas iš labiausiai gerbiamų sveikatos priežiūros prekinių ženklų pasaulyje, taigi galite būti ramūs dėl šių lęšių kokybės. SofLens 59 (arba kitaip vadinami Soft Lens) kontaktiniai lęšiai suteikia išskirtinio komforto kas mėnesį keičiamų kontaktinių lęšių nešiotojams.

Šiuos kontaktinius lęšius nešioti ir įsidėti ypač patogu, nes jie turi švelniai melsvą atspalvį. Švelniai melsvas lęšių atspalvis leidžia juos lengvai rasti ir tuo atveju, jei netyčia pamestumėte. Tai kasdieninio nešiojimo kontaktiniai lęšiai, kuriuos rekomenduojama kiekvieną vakarą išsiimti ir patalpinti lęšiams skirtame tirpale. Tinkamai prižiūrėdami kontaktinius lęšius, išvengsite akių infekcijos, galinčios baigtis rimtesniais susirgimais ar išimtiniais atvejais net apakimu.

Pagaminti iš unikalios laiko patikrintos medžiagos, SofLens59 lęšiai pašalina nuolat ant kontaktinių lęšių besikaupiančius baltymus, kad Jūsų akys išliktų sveikos ir baltos. Soflens59 medžiaga užtikrina, kad Jūsų regėjimas išliks aiškus ir ryškus, nesvarbu, kokio ilgio būtų Jūsų diena. Komfortas jaučiamas nuolat, net jei kartais kontaktinius lęšius nešiojate iki vėlyvo vakaro.

Bausch & Lomb sukūrė SofLens 59 kontaktinius lęšius, kad palengvintų Jūsų gyvenimą. Šie hidrogeliniai kontaktiniai lęšiai sujungia puikų matomumą ir kasdieninį komfortą. Pirkėjų itin pamėgti lęšiai vertinami dėl regėjimo aštrumo ir patogumo naudoti. Soflens59 kontaktinius lęšius rekomenduojama nešioti esant trumparegystei ar toliaregystei.

Anksčiau buvę žinomi kaip Soflens Comfort, šiandieniniai Soflens59 lęšiai yra puikus kokybės ir kainos santykis!

Pastaba: Prieš įsigydami kontaktinius lęšius, pasitarkite su savo okulistu ir paprašykite, kad išrašytų Jums kontaktinių lęšių receptą. Nešiojant kontaktinius lęšius rekomenduojama akis tikrinti ne rečiau nei kas pusmetį. Mėnesinius kontaktinius lęšius nešiokite ne ilgiau nei ant pakuotės nurodytą laiko tarpą, nes kitaip galite pakenkti ne tik savo regėjimui, bet ir akių sveikatai.

Saugokite savo regėjimą ir akių sveikatą!

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:59.00 %
Medžiaga:Hilafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 15.7
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Naudojimo nurodymai:Kasdieniniai
Turinys:3 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Bausch & Lomb

Atsiliepimai:

Saugūs ir ilgaamžiai.

Naudoju Soflens59 kontaktinius lęšius jau keletą metų ir be galo jais džiaugiuosi, jie tikrai saugūs ir ilgaamžiai. Regėjimas su jais ryškus, o ir kaina nesikandžioja.

Akys nustojo ašaroti.

Nuo prigimties turiu jautrias, alergiškas akis, todėl ilgai nešiojau tik akinius. Pasitaręs su savo okulistu nusprendžiau nusipirkti Soflens59 kontaktinius lęšius, kurie man labai tinka. Lęšius galiu nešioti visą dieną ir žinau, kad akys neišsausės ir nejausiu niežėjimo. Akys sudirgsta tik jei pamirštu laiku pasirūpint naujais lęšiais ir keičiu rečiau nei kas 30 dienų.

Perėjau nuo mėnesinių prie dvisavaitinių lęšių

Visą laiką naudojau mėnesinius SofLens59 kontaktinius lęšius, bet pastebėjau, kad nuo 20-22 dienos nešiojimo akys nelabai jų toleruoja. Taip nutinka manau dėl nuosėdų, kurios kaupiasi ant lęšių. Pakeičiau mėnesinius lęšius į dvisavaitinius Soflens ir problema išsisprendė.