Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Purevision Rasti Geriausią Kainą

PureVision kontaktiniai lęšiai su AerGel medžiaga - tai silikono hidrogelio mėnesinai prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai, kurie suteikia išskirtinės kokybės regėjimą, komfortą ir sveikatą Jūsų akims. Šiuos kontaktinius lęšius galima nešioti iki 30 parų jų neišimant iš akių.

PureVision kontaktiniai lęšiai ypač tinka tuo atveju, jeigu Jums yra 20 ar 30 metų. Taip pat jie puikiai tinka tiems, kuriems reikia suvienodinti abiejų akių regėjimą ar trumparegystę. Bousch & Lomb PureVision kontaktiniai lęšiai dėl savo didelės raiškos asferinio dizaino, Jums suteiks išskirtinai gerą regėjimą. Visapusišką komfortą jausite iki 30 dienų, tereikės lęšius keisti kartą per mėnesį. Jei keisite rečiau nei kas mėnesį, rizikuosite savo akių sveikata, nes ant lęšių susikaupę baltymų nuosėdos dirgins akis, jos paraus ar kils akių uždegimas. Laiku keisdami mėnesinius lęšius šių akių problemų išvengsite.

Kuo ypatinga PureVision AerGel medžiaga?

PureVision kontaktiniai lęšiai yra pirmieji lęšiai, pagaminti iš unikalios AerGel medžiagos. AerGel medžiaga suteikia Jūsų akims du dalykus: nuo lęšių pašalina žalingus baltymus ir susikaupusias nuosėdas, kurios gali pakenkti Jūsų akių sveikatai. AerGel medžiagos dėka lęšiai visą dieną išlieka drėgni taip suteikdami joms papildomą komfortą. AerGel medžiagos dėka taip pat suteikiamas nepriekaištingas regėjimo aštrumas.

PureVision kontaktiniai lęšiai unikalūs ir tuo, kad jie puikiai praleidžia bei aprūpina Jūsų akis deguonimi, kuris ilgą laiką padeda palaikyti gerą Jūsų akių sveikatą ir suteikia joms švaraus baltumo. Deguonis taip pat labai svarbus, jei šiuos lęšius nešiosite neišimdami 30 dienų, nes deguonies poreikis bus patenkintas tiek dienos, tiek nakties metu.

Purevision lęšiai turi neryškų atspalvį, todėl juos įsidėti patogu ir paprasta. Jei nusprendėte išbandyti Bausch & Lomb PureVision mėnesinius kontaktinius lęšius, pasiteiraukite apie juos savo akių gydytojo. Akių gydytojas patikrins Jūsų akis ir išrašys receptą kontaktiniams lęšiams įsigyti.

Originalioje PureVision kontaktinių lęšių dėžutėje yra 3 mėnesinio naudojimo lęšiai. Lęšius išsiunčiame tą pačią dieną, jei užsakymą pateikiate iki 15val.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:36.00 %
Medžiaga:Balafilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 101
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Naudojimo nurodymai:Kasdieniniai arba prailginto nešiojimo iki 29naktų
Turinys:3 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Bausch & Lomb

Atsiliepimai:

RIMTAI GERI LĘŠIAI.

Ilgai svarsčiau, ar geriau pirkti šiuos lęšius, ar Air Optix, bet dėl kainos pasirinkau šiuos. Neišsigąskite šios žemos kainos, šie lęšiai tikrai geri. Pirma, aš juos nešiojau pora naktų, kad mano akys priprastų prie jų, per šias dienas mano regėjimas išliko puikus ir jie tikrai LABAI patogūs. Anksčiau, kai pabusdavau ryte, mano regėjimas būdavo susiliejęs (kaip rūkas) tada nešiojau EW lęšius, bet su šiais viską matau kuo ryškiausiai. Labiausiai mane sužavėjo tai, kaip jie puikiai grįžta į savo vietą kai pabundu, atsimenu kaip buvo baisu net mirktelti pirmas 5 minutes kai nešiojau EW lęšius, Su Purevision jokių problemų ir dirginimo nėra. Labai sužavėtas šiuo produktu. Pirksiu juos ir toliau.

PIGŪS… DĖL PRIEŽASTIES

Aš nešiodavau Optix lęšius dieną ir naktį (su kuriais neturejau visai problemų), tačiau pagalvojau, kad pataupysiu ir pabandysiu ką nors pigesnio. Ir įsigijau Purevision. Pirmoji nešiojimo diena praėjo gerai, tačiau po naktinio miego lęšiai greitai apūkanojo, spėju dėl to, kad išdžiuvo. Aš juos panešiojau pora dienų ir tai tik su akių lašų pagalba, galiausiai neiškenčiau daugiau.

DŽIAUGIUOSI PRAILGINTO NEŠIOJIMO LĘŠIAIS

Aš turiu prailginto nešiojimo lęšius ir miegu su jais, ir su jokiom problemomis nesusidūriau. Jie labai patogūs ir rytais pabudus aš viską kuo puikiausiai matau.

PUIKŪS RYTAIS

Man patinka pabusti rytais ir matyti viską aiškiai, nekenčiu išiiminėti lęšių iš akių ir vėl juos įsidėti, bet dabar tiesiog galiu gyventi su jais.