Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Purevision 2 Rasti Geriausią Kainą

PureVision2 mėnesiniai toriniai kontaktiniai lęšiai sukurti tam, kad suteiktų Jums kuo ryškesnį ir aiškesnį vaizdą, ypač neryškioje šviesoje.

Šiuos kontaktinius lęšius rekomenduojame rinktis, jei dažnai vairuojate vakare, naktį, ar saulei akinant Jūsų akis. Užtikriname, kad su PureVision2 kontaktiniais lęšiais Jūs matysite aiškų ir ryškų vaizdą tiek prieblandoje, tiek spiginant saulei. Kaip jau minėjome, šię lęšiai buvo sukurti specialiai tam, kad sumažinti susiliejusio ar neryškaus vaizdo galimybes.

Tyrimų duomenimis, du iš trijų PureVision2 kontaktinių lęšių nešiotojų mažiau jaudinasi dėl susiliejančio ar neryškaus vaizdo ir tai nestebina, nes šie lęšiai šiandien yra patys ploniausi rinkoje (tik 0,07mm lęšio centre). Be to, PureVision2 lęšiai pirmauja kaip lengviausiai nešiojami kontaktiniai lęšiai. Lęšiai yra plonos formos, bet tai netrukdo jiems Jūsų akyse patogiai išsilaikyti visą dieną. Komfortas ir ryškus vaizdas - tai du svarbūs dalykai, dėl kurių galite būti garantuoti nešiodami PureVision2 kontaktinius lęšius.

PureVision2 kontaktiniai lęšiai yra vieni iš labiausiai "kvėpuojančių" kontaktinių lęšių, praleidžiančių didelį deguonies kiekį juos nešiojant visą dieną. Pureision2 lęšių paviršius yra padengtas Performa danga, kuri palaiko drėgmę, sumažina apnašų susidarymą bei saugo Jūsų akių sveikatą. Labai plonas ir suapvalintas lęšio kraštas gerina skysčių cirkuliaciją, todėl Jūsų ašaros apsaugos, maitins, valys ir drėkins Jūsų rageną.

PureVision2 rekomenduojame visiems lęšių nešiotojams, kuriems reikalingas lankstus dėvėjimo režimas - tiek dieną, tiek prieblandoje, tiek miegant su kontaktiniais lęšiais.

Kokį PureVision2 kontaktinių lęšių skystį pasirinkti?

PureVision2 kontaktiniai lęšiai puikiai suderinami su visais daugiafunkciniais tirpalais, skirtais minkštiems kontaktiniams lęšiams prižiūrėti. Šių kontaktinių lęšių gamintojas "Bausch & Lomb" ypatingai rekomenduoja rinktis: Biotrue, ReNu MultiPlus ir ReNu MPS lęšių priežiūros tirpalus.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:36.00 %
Medžiaga:Balafilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 130
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Naudojimo nurodymai:Kasdieniai arba prailginto nešiojimo iki 29 naktų
Turinys:3kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Bausch & Lomb’s

Pastaba: Jeigu Jūs ieškote kontaktinių lęšių, kurie atitiktų šiuolaikinio gyvenimo poreikius ir suteiktų ryškų regėjimą, pasiteiraukite savo akių gydytojo apie PureVision2 mėnesinius torinius kontaktinius lęšius. Mėnesinių kontaktinių lęšių nenešiokite ilgiau nei mėnesį, antraip akys gali parausti, tapti jautresnės ar kilti infekcija, įtakojanti rimtesnius akių susirgimus. Kiekvieną vakarą prieš miegą kontaktinius lęšius išsiimkite ir įdėkite į specialų tirpalą dezinfekcijai. Tinkamai nešiodami ir prižiūrėdami kontaktinius lęšius, ne tik džiaugsitės geru regėjimu, bet ir sveikomis akimis.

Atsiliepimai:

Pasirinkau teisingą priežiūros skystį ir šie lęšiai man geriausi.

Naudoju kontaktinius lęšius jau 30 metų, o šie PureVision2 man yra geriausi, nes su jais matau aiškiausiai - regėjimas sakyčiau idealus. Jaučiuosi lyg turėčiau erelio akis - tolumoje esančius objektus matau puikiai. Vienas svarbus momentas, nenaudokite šiems lęšiams Opti Express kasdienio lęšių tirpalo, mano akys nuo jo labai sujautrėjo, nors lęšius visada kruopščiai nuvalau. Naudokite B&L lęšių tirpalą, kuris geriausiai tinka nešiojant PureVision2 - palaikęs lęšius šiame tirpale, kitą dieną jautiesi lyg būtum su naujais lęšiais.

Lęšių visiškai nejaučiu akyse.

PureVision2 kontaktinių lęšių visiškai nejaučiu akyse, jaučiuosi, lyg būčiau visiškai be jų, bet regėjimas puikus.

Netinka išsausėjančioms akims.

Mano regėjimas su PureVision2 buvo labai geras, bet mano akys nuolat išsausėja, todėl jei ir jūsų akys linkę išsausėti, nemanau, kad tai geriausias lęšių pasirinkimas. Po4-5 valandų nešiojimo jausdavau nemalonų sausumą akyse, todėl turėjau naudoti akių lašus, kurie po poros valandų irgi nebepadėdavo. Gal tai kaltos mano akys, o ne lęšiai, grįžau prie akinių.