Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Proclear Rasti Geriausią Kainą

Proclear Compatibles - tai dėl savo sudėtyje turimos phosphorylchonilo medžiagos unikalūs mėnesiniai kontaktiniai lęšiai. Šie lęšiai pritraukia ir sulaiko vandens molekules, todėl jie yra sveikesni akims. Proclear išsaugo 3 kartus daugiau vandens nei kiti kontaktiniai lęšiai. Nešiodami šiuos kontaktinius lęšius nejausite poreikio į akis papildomai lašinti akių lašų, kurie užtikrintų akies drėgnumą. Naujos kartos lęšiai, pagaminti iš biologiškai suderintos minkštos kontaktinių lęšių medžiagos, neabejotinai suteikia padidintą drėkinimo apsaugą ir užtikrina nešiojimo patogumą.

Kokia Proclear lęšių paslaptis?

Proclear lęšių paslaptis - biologinis suderinamumas – medžiagos gebėjimas sąveikauti su natūralia substancija be biologinės reakcijos sukėlimo. Paprasti lęšiai yra pagaminti iš naujos kartos medžiagos, todėl biologinis ašarų atsakas pasireiškia iš karto įdedant lęšius, o viso to rezultatas yra apnašų susikaupimas. Per trumpą laiką lęšiai gali netekti daug vandens ir tapti nepatogiais. Taip nenutinka su Proclear Compatibles lęšiais, nes jie sujungia medžiagą – phosphorylchonilą ir biologiškai suderinamą medžiagą, kurios pamėgdžioja akies natūralias ląsteles, o taip pat padidina lęšių nešiojimo patogumą.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:62.00 %
Medžiaga:Omafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 101
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai

Pastaba: Prieš įsigydami Proclear kontaktinius lęšius, apsilankykite pas savo akių gydytoją ir paprašykite, kad Jums išrašytų kontaktinių lęšių receptą. Nešiojant kontaktinius lęšius rekomenduojama akis tikrinti ne rečiau nei kas pusę metų.

Mėnesinius dieninio nešiojimo Proclear kontaktinius lęšius nešiokite ne ilgiau nei nurodyta gamintojo instrukcijoje. Kas vakarą lęšius išsiimkite ir panardinkite į lęšių konteinerius su specialiu tirpalu.

Prieinamumas: 95 % standartinių lęšių sandėlyje. Pakuotėje rasite 3 dienio nešiojimo kontaktinius lęšius. Siuntimas tą pačią dieną, pateikus užsakymus iki 15 val.

Atsiliepimai:

Rekomenduoju jautrioms akims!

Ypatingai geri kontaktiniai lęšiai! Mano akys jautrios, o su jais jaučiuosi patogiai visą dieną, todėl rekomenduoju jautrias akis turintiems lęšių nešiotojams. Vienintelis minusas, kartą vienas lęšis man suplyšo, nors tinkamai prižiūrėjau ir nešiojau, bet turbūt su lęšiais tokių situacijų pasitaiko.

Labai tinka mano sausoms akms

Turiu labai sausas ir alergiškas akis, todėl kartais turiu naudoti akių lašus. Gydytojas man davė išbandyti Proclear Compatibles kontaktinius lęšius ir nuo to laiko juos nešioju iki šiol (praėjo 2 metai). Tikiuosi rinkoje atsiras ir spalvotų šių lęšių, nes labai norėčiau atgaivinti akių spalvą.

Tikėjausi daugiau.

Mano akių gydytojas rekomendavo man Proclear lęšius, kad sumažinčiau savo akių polinkį išsausėti (pirmą sykį lęšius įsidėjau 10 metų, dabar man 30). Su šiais lęšiais vaizdas man dažnai susilieja, nors akys nebe taip išsausėja. Be to, dirbu modeliu ir dažnai turiu būti su makiažu, bet iki šiol neradau makiažo priemonių, kurios nesuerzintų akių nešiojant kontaktinius lęšius. Gal tai mano jautrių akių problema, bet vis tiek užsirašiau pas savo akių gydytoją, gal patars tinkamesnius kontaktinius lęšius.