Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Optima FW Rasti Geriausią Kainą

Optima FW (Soflens 38) - tai 1-2 savaičių vienkartiniai minkštieji kontaktiniai lęšiai. Aukšta kokybė ir itin plonas lęšių dizainas sujungti atlaikyti laiko išbandymus. Šie lęšiai - tai aukštos kokybės, plono lęšio regėjimo koregavimo priemonė.

Sukurti naudoti toliaregystės ir trumparegystės korekcijai, "Bausch & Lomb" Optima FW kontaktiniai lęšiai yra pagaminti naudojant patentuotą atvirkštinį procesą III (Reverse Process III), arba liejimo technologiją. Šios technologijos dėka lęšiai gali būti nešiojami kas dieną, prailgintą laiką.

Kokie Optima FW kontaktinių lęšių privalumai?

Optima FW kontaktiniai lęšiai visų pirma yra lengvai prisitaikantys prie Jūsų akies formos.
Antra, šie sferiniai minkštieji lęšiai yra plonesni ties viduriu, tad Jūsų akims suteikia maksimalų komfortą.
Trečia, plonas lęšių dizainas užtikrina optimalų deguonies pralaidumą, tad akys nepavargsta ir neišsausėja, jos nuolat "kvėpuoja".
Ketvirta, Optima FW kontaktiniai lęšiai savo sudėtyje turi nejoninę medžiagą, kuri neleidžia ant lęšių susidaryti baltymų apnašoms, galinčioms sujautrinti akis.
Penkta, Optima FW kontaktinių lęšių gamintojai daug dėmesio skiria aukštai lęšio kokybei bei jo plonumui, taip garantuodami ryškų regėjimą ir komfortą nuo ryto iki pat vėlyvo vakaro.
Šešta, Optima FW kontaktiniai lęšiai turi atspalvį, kuris parodo, kada lęšis yra išvirkščias, todėl juos lengva taisyklingai įsidėti.
Septinta, lęšius sudaro 38% vandens, tad akys yra nuolat natūraliai drėkinamos, todėl paprastai nereikia papildomo akių drėkinimo dirbtinėmis ašaromis ar akių lašais.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.70
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:58.00 %
Medžiaga:Polymacon
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 24.5
Nešiojimo laikas:3 mėnesių lęšiai
Turinys:6 lęšiai dėžutėje
Gamintojas:Bausch & Lomb

Patarimas: Jei planuojate pradėti nešioti šiuos kontaktinius lęšius, pasikonsultuokite su savo akių gydytoju, patarsiančiu, ar jie Jums tinka. Nenešiokite Optima FW 1-2 savaičių kontaktinių lęšių ilgesnį nei nurodytą laiką, antraip padidinsite akių infekcijos ir susirgimų riziką. Tik tinkamai prižiūrėdami ir nešiodami kontaktinius lęšius užtikrinsite savo akių gerą sveikatą!

Originalioje Optima FW kontaktinių lęšių pakuotėje rasite 6 vienetus 1-2 savaičių nešiojimo kontaktinių lęšių.

Atsiliepimai:

NUOSTABŪS LĘŠIAI.

Aš nešioju šiuos kontaktinius lęšius jau apie 15 metų, ir toliau nešiosiu. Esu išbandęs ir kitų firminių lęšių, tačiau šie man patys geriausi!

Tokie patogūs, kad net užmiegu su jais.

Optima FW kontaktiniai lęšiai visada palaiko drėgmę mano akyse. Jos niekada nedžiūna ir visada išlieka sveikos. Kartais aš net užmiegu su lęšiais ir vis dar patogiai jaučiuosi pabudęs rytais. Aš tik išvalau juos ir toliau naudoju.

Laiko išbandyti lęšiai.

Nešioju Optima FW jau ilgą laiką ir jie man patys geriausi, nes užtikriną gerą regėjimą net jei būnu prieblandoje ir matomumas būna prastas. Šie lęšiai man labai patogūs ir mažai kaupia apnašų, rekomenduoju.