Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Frequency 55 Aspheric Rasti Geriausią Kainą

Frequency 55 Aspheric minkšti kontaktiniai lęšiai - tai kainos ir komforto derinys. Frequency 55 Aspheric lęšiai yra pagaminti unikalia UltraSync® ketaus liejimo sistema, kuri padaro kontaktinius lęšius plonyčiais ir patogiais nešioti visą dieną. Šis nepaprastas dizainas ne tik suteikia išskirtinį komfortą Jūsų akims, bet ir padaro lęšius lengvesniais.

Šie lęšiai yra kasdieniniai lęšiai, kuriuos rekomenduojama kas vakarą išimti ir patalpinti į lešių konteinerius su specialiu lęšių tirpalu. Taip pat jie gali būti nešiojami ir ilgesnį laikotarpį (prailginto nešiojimo) - neišimant jų iki 6 naktų ir 7 dienų (jei taip Jums rekomendavo Jūsų akių gydytojas). Šiuos lęšius galima nešioti tik jei juos rekomendavo Jūsų akių gydytojas ir išrašė kontaktinių lęšių receptą.

Frequency 55 Aspheric kontaktiniai lęšiai turi visus privalumus, kuriuos turi Frequency 55 kontaktiniai lęšiai, tik unikalios technologijos dėka šie lęšiai padaro Jūsų regėjimą dar ryškesnį ir aiškesnį.

Sukurti naudojant Cooper Vision Enhanced Resolution technologiją, Frequency 55 Aspheric lęšiai leidžia šviesai labiau fokusuotis ties tam tikrais taškais nei įprastas sferinis lęšių dizainas. Šių lęšių nešiotojai pajus ypatingai gerą rezoliuciją, kuri praturtina vaizdą kontrastais ir fokusavimu.

Frequency 55 Aspheric kasdieniniai kontaktiniai lęšiai, naudojantys priekinio paviršiaus optiką, suteikia ryškų regėjimą net esant nepakankamam apšvietimui, pavyzdžiui, prieblandai. Dar vienas jų privalumas - juose yra net 55% vandens, tad akys nuolat drėkinamos, neišsausėja. Šiuos kontaktinius lęšius patogu nešioti visą dieną, nesukeliant akims jokio diskomforto.

Kokie pagrindiniai Frequency 55 Aspheric lęšių privalumai?

- teikia geresnį regėjimą lyginant su sferiniais minkštaisiais kontaktiniais lęšiais;
- teikia ryškesnį ir aiškesnį regėjimą prieblandoje;
- tinka akims su mažu astigmatizmu (kai cilindras iki -1);
- tinka esant ankstyvai senatvinei toliaregystei (presbiopijai).

Kam rekomenduojami Frequency 55 Aspheric lęšiai?

Dėl asferinių savybių Frequency 55 Aspheric kontaktiniai lęšiai pagerina regėjimą ir yra tinkami pradiniam astigmatizmui ir presbiopijai koreguoti. Lęšius rekomenduojama keisti ne rečiau nei kas 30 dienų. Originalioje lęšių pakuotėje yra 3 vienetai lęšių. Mūsų interneto svetainėje įsigiję Frequency 55 Aspheric kontaktinius lęšius būsite tikri, kad jie bus lygiai tokie, kokius nurodė Jūsų akių gydytojas ir kokius iki šiol pirkote optikos salone.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.70
Diametras:14.4 mm
Vandens kiekis sudėtyje:55.00 %
Medžiaga:Metafilcon A
Medžiagos tipas:hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 20.9
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Nenurodyta
Turinys:3 kontaktinių lęšių poros dėžutėje
Gamintojas:CooperVision

Atsiliepimai:

Geriausi lęšiai

Šie lęšiai man labai patogūs nuo pirmos mėnesio dienos iki paskutinės, tikrai išskirtiniai!

Patogūs lęšiai.

Labai patogūs lęšiai - minkšti ir akyse beveik nesijaučia. Išbūnu su jais visą dieną ir jie nepasislenka iš jiems skirtos vietos. Tik nepritarčiau, kad jie nesulimpa - čia vienintelis jų trūkumas, nes kartais išsiimant sulimpa pusiau, tada tenka vargt, kol juos atlenki. Jie tvirti, nes atlenkiant man niekad dar nėra suplyšę. Manau, kad toliau juos nešiosiu.

Pamirštu, kad lęšius reikia keisti.

Tai kol kas geriausi lęšiai, kuriuos esu turėjusi. Gal jei turit jautrias akis jie jums ir netinka, bet kiek išbandžiau, Frequency Aspheric 55 man kol kas geriausi. Kartais nešioju be jokio diskomforto ilgiau nei mėnesį, nes tiesiog pamirštu, kad juos jau reikia keisti.