Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Biofinity Rasti Geriausią Kainą

Biofinity mėnesiniai lęšiai - tai iš natūraliai vandenį pritraukiančios bei išsaugančios silikoninės medžiagos pagaminti kontaktiniai lęšiai. Šių kontaktinių lęšių unikalios struktūros dėka Jūsų akys bus drėkinamos ir jausis patogiai visą dieną.

Tiksliau tariant, Biofinity kontaktiniai lęšiai padaryti iš Aquaform medžiagos, kuri leidžia didesniems deguonies kiekiams lengvai prasiskverbti į akies lęšį. Didesnis deguonies kiekis aprūpina lęšius, todėl daugeliui žmonių tai suteikia akims baltumo ir sveikesnės išvaizdos. Biofinity mėnesiniai kontaktiniai lęšiai taip pat turi ir palaiko didelį vandens lygį, garantuojantį lęšių minkštumą bei lankstumą. Lankstūs ir minkšti lęšiai ne tik patogūs naudoti, bet ir suteikia visapusišką komfortą lęšius nešiojant tiek dieną, tiek naktį, kadangi jie švelniai apgaubia akį ir prisitaiko prie jos formos. Puikiai suderintas deguonies ir vandens kiekio balansas - tai tiesiausias kelias ne tik į ryškų ir aiškų regėjimą, bet ir puikią akių sveikatą.

Tyrimų duomenimis, Biofinity kontaktiniai lęšiai natūraliai prisitaiko prie akies, tad jie yra ne tik sunkiai pastebimi, bet ir praktiškai nejuntami. Akys nepavargsta, ir baigiantis dienai nejuntamas svetimkūnio jausmas akyse, kurį nedelsiant norisi pašalinti. Šių lęšių nešiotojai teigia, kad juos nešiodami ne tik puikiai mato, bet ir visiškai jų nejaučia.

Biofinity mėnesiniai lęšiai - tai natūralūs (be jokių priemaišų) lęšiai, neapsunkinantys ir nedirginantys akių, užtikrindami nuolatinį akių aprūpinimą deguonimi ir drėkinančiomis medžiagomis. Šie lęšiai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, svarbiausia juos įsidedant laikytis higienos reikalavimų ir kruopščiai prižiūrėti bei valyti. Taip pat griežtai nepatartina kontaktinių lęšių nešioti ilgesnį nei numatytą laiką (mėnesį), nes padidėja akių sudirgimų ir susirgimų tikimybė.

Kiekvienoje Biofinity mėnesinių kontaktinių lęšių dėžutėje yra 3 mėnesio naudojimo vienkartiniai minkštieji kontaktiniai lęšiai druskos tirpale. Prieš įsigydami kontaktinius lęšius, pasikonsultuokite su savo akių priežiūros specialistu, kadangi kiekvieno žmogaus akys, regėjimo korekcija ir gyvenimo būdo poreikiai skirtingi - kvalifikuotas specialistas Jums padės išsirinkti labiausiai tinkančius kontaktinius lęšius.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.60
Diametras:14.0 mm
Vandens kiekis sudėtyje:48.00 %
Medžiaga:Comfilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 160
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai

Atsiliepimai:

PUIKU

Šitie lęšiai yra Dievo siųsti. Aš nešiojau kasdienius vienkartinius lęšius tik 5 valandas, nes negalėjau toleruoti jų daugiau negu 6 val., nes mano akys pradėdavo sausėti ir jausdavau nuovargį. Aš buvau sujaudintas, kai išgirdau apie nuolatinius kontaktinius lęšius, pagamintus su daugiau vandens kiekio, nes supratau, kad tai gali išspręsti mano problemą. Aš išbandžiau 2 kitus gaminius prieš šitą, vienas – truko 6 valandas, kol šiurkštus jausmas tapo nepakenčiamas, antras suteikdavo 2 savaičių komfortą. Aš buvau beveik susitaikęs su gyvenimu be patogių kontaktinių lęšių, kol man pasiūlė šituos lęšius. Dabar nešioju juos apie 2 mėnesius ir jie yra nepaprastai patogūs nešiojant net 30 dienų. Dauguma dienų aš pamirštu, kad išvis juos nešioju.

GERIAUSI LĘŠIAI

Aš nešiojau kontaktinius lęšius apie 8 metus ir pirmą kartą išbandžiau nuolatinius lęšius prieš 2 metus. Išbandžiau daug rūšių, bet nebeturiu jokių abejonių, kad Biofinity yra daug geresni negu kiti nuolatiniai lęšiai, esantys rinkoje. Jeigu turite jautrias akis, neieškokite kitur. Mano akys turi polinkį sausėti - aš dirbu su kompiuteriu beveik visą dieną ir rūkau daug cigarečių, Biofinity yra vieninteliai lęšiai, kurie susiję su mano gyvenimo stiliumi. Jokio sausumo, niežėjimo ar skausmingumo visą mėnesį. Gali pamiršti, kad išvis juos turi.

SUPER LĘŠIAI

Naudojau šiuos lęšius jau 3 mėnesius. Jokio skausmo, sausumo ar raudonų akių. Nešioju lęšius apie 9 metus ir kol kas tai geriausia, ką radau. Nerealus komfortas.