Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Avaira Rasti Geriausią Kainą

Avaira kontaktiniai lęšiai - tai minkštieji prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai Jūsų patogumui ir geresniam regėjimui. Šviežio oro gūsis - AQUAFORM™ technologija, kuri padaro Avaira kontaktinius lęšius minkštesniais ir lankstesniais, praleidžia didelį kiekį deguonies bei suteikia baltumo ir sveikatos Jūsų akims.

Naujieji Avaira kontaktiniai lęšiai iš CooperVision yra gaminami iš ypatingos AQUAFORM medžiagos, kuri pritraukia ir sulaiko vandenį viso lęšio paviršiuje. To pasekoje kontaktiniai lęšiai išlieka drėgni ir patogūs. Šie lęšiai nereikalauja jokių papildomų akių paviršiaus drėkinimų, pavyzdžiui, dirbtinėmis ašaromis ar akių lašais. Šiuo atžvilgiu Avaira mėnesiniai kontaktiniai lęšiai yra pranašesni už silikoninius kontaktinius lęšius ir rekomenduojami jautrias, išsausėti linkusias akis turintiems pacientams.

Avaira asferiniai lęšiai, sukurti Biofinity medžiagos pagrindu - tai visa, kas geriausia Jūsų akims. Nešiodami šiuos kontaktinius lęšius galėsite jaustis užtikrintai, kad lęšiai išliks drėgni ir bus malonūs akiai bei sugebės praleisti didžiulį kiekį deguonies į akį bei leis jai kvėpuoti. Toks pasiekimas yra galimas, kaip jau minėjome, tik su AQUAFORM - vienintele tokia patentuota technologija, kuri garantuoja minkštą bei prisitaikančią lęšio medžiagą – naujo, ypatingai patogaus ir patikimo nešiojimo patyrimo pradžią.

Avaira mėnesinių kontaktinių lęšių medžiagos savybių išskirtinumas tik vandens pritraukimu ir išlaikymu neapsiriboja. Tam, kad akys būtų šviesios, baltos ir sveikai atrodytų, lęšiai turi "kvėpuoti". Avaira pasižymi būtent šia savybe - užtikrina didesnį deguonies patekimą per lęšį į akis. Avaira mėnesiniai kontaktiniai lęšiai turi ir aberacijos neutralizavimo sistemą, taigi Jūsų regėjimas išliks stabilus ir ryškus per visą dieną.

Galų gale, šie kontaktiniai lęšiai unikalūs ir tuo, kad suteikia neįkainojamą UV apsaugą - sugeria apie 75% UV-A ir 99% UV-B spindulių. Žinoma, tai nereiškia, kad Jūs galite iškeisti savo akinius nuo saulės į kontaktinius lęšius, tiesiog šie lęšiai padeda sumažinti kenksmingų spindulių kiekį, patenkantį į Jūsų akis.

Jei svarstote pradėti nešioti šiuos kontaktinius lęšius ar jau juos nešiojate, bet esate jais nepatenkinti, pasikalbėkite su savo okulistu apie Avaira ir įsitikinkite, ar tikrai jie Jums netinka, nes gali būti ir taip, kad jie Jums netinka dėl netaisyklingos priežiūros ar nešiojimo būdo.

Parametrai:

Bazinė kreivė:8.50
Diametras:14.2 mm
Vandens kiekis sudėtyje:46.00 %
Medžiaga:Enfilcon A
Medžiagos tipas:silikonas-hidrogelis
Deguonies pralaidumas:(Dk/t): 125
Nešiojimo laikas:Mėnesiniai lęšiai
Atspalvis:Taip
UVA/UVB apsauga:Taip
Naudojimo nurodymai:Kasdieninio nešiojimo
Turinys:3 kontaktiniai lęšiai dėžutėje
Gamintojas:CooperVision

Atsiliepimai:

PUIKŪS.

Aš išbandžiau 7 ar 8 skirtingas lęšių rūšis, ir šie lęšiai yra vieninteliai tokie patogūs, kad visiškai pamirštu, kad esu su jais. Optikoje man vis siūlo pabandyti kitų lęšių, bet galiausiai po valandos nešiojimo juos išsiimu, ir vėl grįžtu prie šių, Avaira lęšių.

GERI LĘŠIAI

Avaira puikiai pakeitė Actifresh 400 lęšius, kurie jau nebegaminami. Naujas gaminys tikrai patogesnis.

TURĖJAU PAKEISTI.

Actifresh jau daugiau nebegaminamas, todėl Avaira yra būtent tie lęšiai, kurie man dabar tinka geriausiai. Labai rekomenduoju šį produktą.