Atsiprašome www.infolesiai.lt šiuo metu tvarkosi svetainę. Prekes galėsite įsigyti netrukus.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai

Pažanga kontaktinių lęšių technologijoje padarė prailginto nešiojimo kontaktinius lęšius saugesniais. Naujausių technologijų dėka ant prailginto nešiojimo kontaktinių lęšių kaupiasi mažiau nuosėdų ir baltymų, dirginančių akis, tad akys išlieka sveikos. Svarbiausia taisyklė nešiojant prailginto nešiojimo kontaktinius lęšius - juos tinkamai prižiūrėti, valyti ir dezinfekuoti.

Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai rekomenduojami tiems žmonėms, kurie ne visuomet gali vakare išsiimti kontaktinius lęšius nakčiai arba gana daug keliauja. Renkantis prailginto nešiojimo kontaktinius lęšius, yra galimybė išsirinkti tokius, kuriuos galėsite nešioti ištisą parą ir net su jais miegoti iki 30 dienų.

Didžioji dalis prailginto nešiojimo kontaktinių lęšių pasižymi išskirtine savybe - juose deguonies pralaidumas ir drėgmės palaikymas išlieka nepakitęs visą jų nešiojimo laikotarpį, žinoma, jei rūpinatės tinkama jų priežiūra. Net jeigu ir miegosite su prailginto nešiojimo kontaktiniais lęšiais, Jūsų akys nenutrūkstamai bus aprūpinamos deguonimi visą parą. Tai leis Jums mėgautis ne tik puikiu regėjimu, bet ir akių šviežumo bei gaivumo jausmu. Prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai – tai komfortas kiekvieną dieną!

Prailginto nešiojimo kontaktinių lęšių evoliucija

Anksčiau prailginto nešiojimo lęšiai turėjo būti išimami iš akies kas savaitę, bet išvalius būdavo toliau nešiojami savaitėmis ar mėnesiais. Nors kontaktiniai lęšiai buvo valomi kontaktinių lęšiu tirpalu, neįmanoma būdavo pašalinti visų proteinų, lipidų ir kitų likučių, susikaupusių ant lęšių. Šios liekanos sudarydavo potencialią terpę infekcijoms ir bakterijoms plisti, todėl dažnai pasitaikydavo akių uždegimų atvejų bei buvom jaučiamas nuolatinis diskomfortas.

Šiandien, prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai paprastai yra vienkartiniai kontaktiniai lęšiai. Jei Jūs miegate su lęšiais, tuomet juos išimate ne rečiau kaip kartą per savaitę, bet išėmę juos išmetate ir pradedate nešioti naują porą. Taip išvengiate infekcijų susidarymo ir padedate išsaugoti sveikesnes akis.

Naujos kartos silikono hidrogelio prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai suteikia akims daugiau deguonies nei tradiciniai minkšti kontaktiniai lęšiai. Ne tik šios medžiagos daro naktinį lęšių nešiojimą saugesniu nei anksčiau. Lęšiai taip pat teikia daug deguonies Jūsų ragenai, todėl nenuostabu, kad kai kurių kompanijų silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai yra saugūs nešioti neišsiimant net iki 30 dienų.

Daugeliui lęšių nešiotojų priimtinas "lankstus nešiojimas". Tai reiškia, kad nors naudojate prailginto nešiojimo kontaktinius lęšius, nakčiai juos išsiimate, o ryte vėl įsidedate. Tačiau, kartais nutinka taip, kad lęšių nakčiai negalite išsiimti, tokiais atvejais neverta jaudintis - prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra saugūs miegoti, tad galite drąsiai tai daryti.